Aspes ATE80R Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Aspes ATE80R (16 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 28 mensen en is beoordeeld door 3 gebruikers met een gemiddelde van 4.2 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
16
Downloads
1.578
Product specificaties
| Merk: | Aspes |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | ATE80R |
| Soort bediening: | Draaiknop |
| Kleur van het product: | Wit |
| Breedte: | 440 mm |
| Hoogte: | 849 mm |
| Geluidsniveau: | 15 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | C |
| Jaarlijks energieverbruik: | 2748 kWu |
| Soort: | Tank (wateropslag) |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| Capaciteit watertank: | 80 l |
| Ondersteuning voor plaatsing: | Verticaal |
| Instelbare thermostaat: | Ja |
| Temperatuur (max): | 70 °C |
| Thermometer: | Ja |
| Maximaal vermogen: | 1600 W |
| Water tank materiaal: | Geëmailleerd staal |
| AC-ingangsspanning: | 220 -240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Stroomverbruik (typisch): | - W |
| Energie-efficiëntieschaal: | A+ tot F |
| Verwamingslocatie: | Binnen |
| Zonneenergie batterijen ondersteuning: | Nee |
| Brandstof: | Electrisch |
| Boiler systeem: | Solo-boilersysteem |
| Warmwatercapaciteit: | - l/min |
| Input-connectietype: | G 1/2 |
Handleiding Niet gecategoriseerd Aspes
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
27 Januari 2026
26 Januari 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026