Aspes ATE050 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Aspes ATE050 (16 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 11 mensen en is beoordeeld door 2 gebruikers met een gemiddelde van 4.1 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
16
Downloads
1.533
Product specificaties
| Merk: | Aspes |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | ATE050 |
| Kleur van het product: | Wit |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Breedte: | 440 mm |
| Hoogte: | 589 mm |
| Geluidsniveau: | 15 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | C |
| Jaarlijks energieverbruik: | 1421 kWu |
| Soort: | Tank (wateropslag) |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| LED-indicatoren: | Power, Status |
| Aan/uitschakelaar: | Ja |
| Capaciteit watertank: | 50 l |
| Ondersteuning voor plaatsing: | Verticaal |
| Temperatuur (max): | 60 °C |
| Thermometer: | Ja |
| Maximaal vermogen: | 1500 W |
| AC-ingangsspanning: | 220 -240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Stroomverbruik (typisch): | 1500 W |
| Energie-efficiëntieschaal: | A+ tot F |
| Verwamingslocatie: | Binnen |
| Zonneenergie batterijen ondersteuning: | Nee |
| Brandstof: | Electrisch |
| Boiler systeem: | Solo-boilersysteem |
| Warmwatercapaciteit: | - l/min |
| Materiaal verwarmingselement: | Roestvrijstaal |
| Elektronische stroom controlle: | Ja |
| Connectie draad: | 1/2 " |
| Ventilatiesysteem boiler: | Gesloten systeem |
Handleiding Niet gecategoriseerd Aspes
28 Januari 2026
28 Januari 2026
27 Januari 2026
27 Januari 2026
26 Januari 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026