Aspes ALV117 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Aspes ALV117 (188 pagina's) in de categorie Vaatwasser. Deze handleiding was nuttig voor 16 mensen en is beoordeeld door 4 gebruikers met een gemiddelde van 4.1 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
188
Downloads
316
Product specificaties
| Merk: | Aspes |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | ALV117 |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 598 mm |
| Diepte: | 598 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
| Netbelasting: | 1900 W |
| Aantal couverts: | 12 couverts |
| Deurkleur: | Wit |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 9 uur |
| Kinderslot: | Ja |
| Duur cyclus: | 205 min |
| Geluidsniveau: | 49 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Waterconsumptie per cyclus: | 12 l |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Aantal wasprogramma's: | 6 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 92 kWu |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| Zout indicator: | Ja |
| Glansmiddel indicator: | Ja |
| Half-geladen: | Ja |
| Afwasprogramma's: | Eco,Intensive,Mini 30°C,Pre-wash,Super 50°C |
| Temperatuur (max): | 70 °C |
| Aantal mandjes: | 2 mand(en) |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Handleiding Vaatwasser Aspes
4 Januari 2026
15 Juli 2025
14 Juli 2025
14 Juli 2025
20 December 2023
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026