Aspes AF1675500ENFX Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Aspes AF1675500ENFX (76 pagina's) in de categorie Koelkast. Deze handleiding was nuttig voor 11 mensen en is beoordeeld door 4 gebruikers met een gemiddelde van 4.0 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
8.8 MB
Aantal pagina's
76
Downloads
685
Product specificaties
| Merk: | Aspes |
| Categorie: | Koelkast |
| Model: | AF1675500ENFX |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Kleur van het product: | Roestvrijstaal |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Gewicht: | 47000 g |
| Breedte: | 550 mm |
| Diepte: | 567 mm |
| Hoogte: | 1676 mm |
| Netbelasting: | 150 W |
| Ijsmaker: | Nee |
| Geluidsniveau: | 41 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Jaarlijks energieverbruik: | 192 kWu |
| Gewicht verpakking: | 51000 g |
| Breedte verpakking: | 581 mm |
| Diepte verpakking: | 594 mm |
| Hoogte verpakking: | 1743 mm |
| Nettocapaciteit vriezer: | 52 l |
| Vriescapaciteit: | 2 kg/24u |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast: | 197 l |
| No Frost (koelkast): | Ja |
| Koelkast binnenverlichting: | Ja |
| Soort lamp: | LED |
| Aantal planken koelkast: | 4 |
| Aantal groente lades: | 1 |
| Vriezer positie: | Boven |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 12 uur |
| Aantal planken vriezer: | 1 |
| Aantal sterren: | 4* |
| Totale nettocapaciteit: | 249 l |
| Eierenrekje: | Ja |
| Automatisch ontdooien (koelkast): | Nee |
| Koelkastdeurvakken: | 3 |
| Stroom: | 1 A |
| Koelend medium: | R600a |
| Minimum operationele temperatuur: | 0 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf): | 4 °C |
| Klimaatklasse: | N-T |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ): | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Inverter technologie: | Ja |
| Vingerafdrukbestendig: | Nee |
| Water dispenser: | Nee |
| Aantal niveaus voor eieren: | 2 |
| Vriezerdeurvakken: | 2 |
| AC-ingangsspanning: | 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Koelkast medium gewicht: | 32 g |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Verpakkingsvolume: | 0.6 cm³ |
| Ijsblokjeshouder: | Ja |
Handleiding Koelkast Aspes
27 Januari 2026
29 Juli 2025
14 Juli 2025
14 Juli 2025
6 Mei 2025
Handleiding Koelkast
Nieuwste handleidingen voor Koelkast
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026