Aspes ACH1204 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Aspes ACH1204 (46 pagina's) in de categorie Koelkast. Deze handleiding was nuttig voor 46 mensen en is beoordeeld door 5 gebruikers met een gemiddelde van 4.1 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
46
Downloads
1.650
Product specificaties
| Merk: | Aspes |
| Categorie: | Koelkast |
| Model: | ACH1204 |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Draaiknop |
| Kleur van het product: | Wit |
| Deurscharnieren: | Boven |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Gewicht: | 30000 g |
| Breedte: | 559 mm |
| Diepte: | 802 mm |
| Hoogte: | 854 mm |
| Netbelasting: | 120 W |
| Geluidsniveau: | 38 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | F |
| Jaarlijks energieverbruik: | 250 kWu |
| Brutocapaciteit vriezer: | 198 l |
| Nettocapaciteit vriezer: | 200 l |
| Vriescapaciteit: | 9 kg/24u |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Nee |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | - uur |
| Snelvriesfunctie: | Nee |
| Aantal sterren: | 4* |
| No Frost system: | Nee |
| Stroom: | 0.8 A |
| Klimaatklasse: | N |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ): | Nee |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Thermostaat: | Ja |
| Vriezer temperatuur (min): | -18 °C |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type product: | Diepvrieskist |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Handleiding Koelkast Aspes
27 Januari 2026
29 Juli 2025
14 Juli 2025
14 Juli 2025
6 Mei 2025
Handleiding Koelkast
Nieuwste handleidingen voor Koelkast
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026