Argo Garden Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Argo Garden (8 pagina's) in de categorie Videokazettás felvevő. Deze handleiding was nuttig voor 26 mensen en is beoordeeld door 4 gebruikers met een gemiddelde van 4.5 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
8
Downloads
241
Product specificaties
| Merk: | Argo |
| Categorie: | Videokazettás felvevő |
| Model: | Garden |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Breedte: | 215 mm |
| Diepte: | 215 mm |
| Hoogte: | 320 mm |
| Soort: | Vliegenstrip |
| Materiaal behuizing: | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Aantal lampen: | 1 lampen |
| Soort lamp: | BLB |
| Makkelijk schoon te maken: | Ja |
| Aan/uitschakelaar: | Ja |
| Montagewijze: | Vloer |
| Type stroombron: | AC |
| Ingebouwde ventilator: | Ja |
| Aantal per verpakking: | 1 stuk(s) |
| Ingebouwd licht: | Ja |
| Levensduur lamp: | 10000 uur |
| Oververhittingsbeveiliging: | Ja |
| Geschikt voor buitengebruik: | Ja |
| Geschikt voor gebruik binnen: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| Stroomverbruik (typisch): | 9 W |
| Type product: | Insecticide |
| Verwijderbare omslag: | Ja |
| UV-lamp(en): | 7 W |
Handleiding Videokazettás felvevő Argo
17 September 2022
17 September 2022
Handleiding Videokazettás felvevő
Nieuwste handleidingen voor Videokazettás felvevő
3 September 2024
1 September 2024
21 Juli 2024
23 Oktober 2023
23 Oktober 2023