Ansmann Barcelona Handleiding
Ansmann Médialejátszó Barcelona
Bekijk gratis de handleiding van Ansmann Barcelona (36 pagina’s), behorend tot de categorie Médialejátszó. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 39 mensen en kreeg gemiddeld 5.0 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over Ansmann Barcelona of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/36

BARCELONA
BABYPHONEBABYPHONE
BARCELONA
D I S
Product specificaties
| Merk: | Ansmann |
| Categorie: | Médialejátszó |
| Model: | Barcelona |
| Maximale afstand: | 300 m |
| Aantal kanalen: | 16 kanalen |
| Batterijen inbegrepen: | Ja |
| Batterijtechnologie: | Nikkel-Metaalhydride (NiMH) |
| Zender breedte: | 82 mm |
| Zender diepte: | 52 mm |
| Zender hoogte: | 105 mm |
| Receiver breedte: | 82 mm |
| Diepte van de receiver: | 52 mm |
| Receiver hoogte: | 105 mm |
| Nachtlampje: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Ansmann Barcelona stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Médialejátszó Ansmann
12 September 2022
12 September 2022
12 September 2022
12 September 2022
12 September 2022
Handleiding Médialejátszó
Nieuwste handleidingen voor Médialejátszó
6 Mei 2026
11 April 2026
31 Maart 2026
17 Maart 2026
4 Maart 2026
3 Maart 2026
2 Maart 2026
2 Maart 2026
1 Maart 2026
27 Februari 2026