Akasa Venom Atto Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Akasa Venom Atto (1 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 2 mensen en is beoordeeld door 9 gebruikers met een gemiddelde van 4.2 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
1.0 MB
Aantal pagina's
1
Downloads
1.596
Product specificaties
| Merk: | Akasa |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | Venom Atto |
| Breedte: | 96 mm |
| Diepte: | 65.7 mm |
| Hoogte: | 136 mm |
| Soort: | Koeler |
| Geluidsniveau (hoge snelheid: | 27 dB |
| Materiaal: | Aluminium, Copper |
| Maximum luchtstroom: | 44 cfm |
| Spanning: | 12 V |
| Mean time between failures (MTBF): | 40000 uur |
| Geschikte locatie: | Processor |
| Compatibele processors: | AMD Phenom, AMD Phenom II Dual-Core Mobile, AMD Phenom II Quad-Core Mobile, AMD Phenom II Triple-Core Mobile, AMD Phenom II X2, AMD Phenom II X3, AMD Phenom II X4, AMD Phenom II X6, AMD Phenom II X8 |
| Ventilator diameter: | 92 mm |
| Supported processor sockets: | Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3, Socket AM3+, Socket FM1, Socket FM2 |
| Maximum luchtdruk: | 3.30 mmH2O |
| Maten ventilator (b x d x h): | 92 x 25 x 92 mm |
Handleiding Niet gecategoriseerd Akasa
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026