Akasa AK-CA05-01 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Akasa AK-CA05-01 (1 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 3 mensen en is beoordeeld door 8 gebruikers met een gemiddelde van 4.3 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.2 MB
Aantal pagina's
1
Downloads
1.204
Product specificaties
| Merk: | Akasa |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | AK-CA05-01 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 11.5 g |
| LED-indicatoren: | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten: | 1 |
| Ingangsspanning: | 12 - 24 V |
| Type oplader: | Auto |
| Uitgangsspanning (max): | 5 V |
| Afmetingen (B x D x H): | 25.2 x 20 x 42 mm |
Handleiding Niet gecategoriseerd Akasa
25 Mei 2026
15 Mei 2026
13 Mei 2026
13 Mei 2026
13 Mei 2026
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
25 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026