Adastra RM240S Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Adastra RM240S (46 pagina's) in de categorie Mengpaneel. Deze handleiding was nuttig voor 11 mensen en is beoordeeld door 8 gebruikers met een gemiddelde van 4.2 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
46
Downloads
461
Product specificaties
| Merk: | Adastra |
| Categorie: | Mengpaneel |
| Model: | RM240S |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 9620 g |
| Breedte: | 433 mm |
| Diepte: | 320 mm |
| Hoogte: | 89 mm |
| Breedte verpakking: | 535 mm |
| Diepte verpakking: | 390 mm |
| Hoogte verpakking: | 133 mm |
| Bluetooth: | Ja |
| Aan/uitschakelaar: | Ja |
| Bluetooth-versie: | 5.0 |
| USB-poort: | Ja |
| USB-connectortype: | USB Type-A |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer: | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten: | SD |
| Microfoon, line-in ingang: | Ja |
| Versterker output power: | 240 W |
| Videomogelijkheid: | Nee |
| Audio-ingangen: | Mic XLR, 2 x mic/line jack, 2 x RCA line |
| Equalizer-instellingen: | Ja |
| Rack-montage: | Ja |
| Aantal kanalen: | 5 kanalen |
| Totale harmonische vervorming (THD): | 1 procent |
| XLR in: | Ja |
| Rackcapaciteit: | 2U |
| AC-ingangsspanning: | 100 -240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50/60 Hz |
| Aantal microfooningangen: | 5 |
| Synchronisatie ingangsimpedantie: | 1000 Ohm |
| Line inputs (RCA): | 2 |
| Versterker inclusief: | Ja |
| Output impedance: | 8 Ohm |
| Spook power: | 20 V |
Handleiding Mengpaneel Adastra
5 Maart 2024
30 Juni 2023
7 Juni 2023
6 Juni 2023
6 Juni 2023
Handleiding Mengpaneel
Nieuwste handleidingen voor Mengpaneel
19 Mei 2026
19 Mei 2026
18 Mei 2026
14 Mei 2026
7 Mei 2026