Adastra Z44R Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Adastra Z44R (6 pagina's) in de categorie Mengpaneel. Deze handleiding was nuttig voor 25 mensen en is beoordeeld door 9 gebruikers met een gemiddelde van 4.8 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
6
Downloads
1.474
Product specificaties
| Merk: | Adastra |
| Categorie: | Mengpaneel |
| Model: | Z44R |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 2750 g |
| Breedte: | 483 mm |
| Diepte: | 220 mm |
| Hoogte: | 44 mm |
| Breedte verpakking: | 575 mm |
| Diepte verpakking: | 290 mm |
| Hoogte verpakking: | 120 mm |
| Microfoon, line-in ingang: | Ja |
| Videomogelijkheid: | Nee |
| Rack-montage: | Ja |
| Aantal kanalen: | 4 kanalen |
| Rackcapaciteit: | 1U |
| AC-ingangsspanning: | 230 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Aantal microfooningangen: | 2 |
| Line inputs (RCA): | 1 |
| Digitaal geluid verwerken: | - Bit |
| Booth out (RCA): | 3 |
Handleiding Mengpaneel Adastra
5 Maart 2024
30 Juni 2023
7 Juni 2023
6 Juni 2023
4 Juni 2023
Handleiding Mengpaneel
Nieuwste handleidingen voor Mengpaneel
19 Mei 2026
19 Mei 2026
18 Mei 2026
14 Mei 2026
7 Mei 2026