Adastra DM25 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Adastra DM25 (8 pagina's) in de categorie Mengpaneel. Deze handleiding was nuttig voor 106 mensen en is beoordeeld door 3 gebruikers met een gemiddelde van 5.0 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
8
Downloads
1.595
Product specificaties
| Merk: | Adastra |
| Categorie: | Mengpaneel |
| Model: | DM25 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 1340 g |
| Breedte: | 280 mm |
| Diepte: | 205 mm |
| Hoogte: | 67 mm |
| Gewicht verpakking: | 1790 g |
| Breedte verpakking: | 356 mm |
| Diepte verpakking: | 236 mm |
| Hoogte verpakking: | 103 mm |
| Bluetooth: | Ja |
| Aan/uitschakelaar: | Ja |
| Bluetooth-versie: | 2.1 |
| USB-poort: | Ja |
| USB-connectortype: | USB Type-A |
| Aantal USB 2.0-poorten: | 1 |
| Microfoon, line-in ingang: | Ja |
| Versterker output power: | 25 W |
| Videomogelijkheid: | Nee |
| Rack-montage: | Ja |
| AUX ingang: | Ja |
| Aantal kanalen: | 1 kanalen |
| AC-ingangsspanning: | 230 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Aantal microfooningangen: | 1 |
| Line inputs (RCA): | 2 |
| Versterker inclusief: | Ja |
| Output impedance: | 4 - 16 Ohm |
| Digitaal geluid verwerken: | - Bit |
| AUX-uitgangspoorten: | 1 |
Handleiding Mengpaneel Adastra
5 Maart 2024
30 Juni 2023
7 Juni 2023
6 Juni 2023
6 Juni 2023
Handleiding Mengpaneel
Nieuwste handleidingen voor Mengpaneel
19 Mei 2026
19 Mei 2026
18 Mei 2026
14 Mei 2026
7 Mei 2026