Tineco iFLOOR 5 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Tineco iFLOOR 5 (172 pagina’s), behorend tot de categorie Stofzuiger. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 17 mensen en kreeg gemiddeld 4.0 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Tineco iFLOOR 5 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | Tineco |
| Categorie: | Stofzuiger |
| Model: | iFLOOR 5 |
Handleiding Tineco iFLOOR 5 – volledige tekst
107NLBelangrijke veiligheidsinstructiesBEWAAR DEZE INSTRUCTIESAlleen voor huishoudelijk gebruik. Bij het gebruik van een elektrisch apparaat moeten altijd basisvoorzorgsmaatregelen worden genomen, waaronder de volgende:LEES ALLE INSTRUCTIES VOOR GEBRUIK (DIT APPARAAT). Het niet opvolgen van de waarschuwingen en instructies kan leiden tot elektrische schokken, brand en/of ernstig letsel. WAARSCHUWING – Om het risico op brand, elektrische schokken of letsel te verkleinen:1. Dit apparaat kan worden gebruikt door kinderen vanaf 8 jaar en personen met verminderde lichamelijke, zintuiglijke of geestelijke vermogens of met gebrek aan ervaring en kennis, indien zij onder toezicht staan of instructies hebben gekregen over het veilig gebruik van het apparaat en de gevaren ervan begrijpen. Kinderen mogen niet met het apparaat spelen.
Reiniging en gebruikersonderhoud mogen niet zonder toezicht door kinderen worden uitgevoerd. 2. Het apparaat mag niet worden gebruikt door personen (inclusief kinderen) met verminderde fysieke, zintuiglijke of mentale vermogens, of met gebrek aan ervaring en kennis, tenzij zij onder toezicht staan of instructies hebben gekregen. 3. Alleen binnenshuis gebruiken, op vloeroppervlakken zonder tapijt, zoals vinyl, tegels, verzegeld hout, enz. Pas op dat u niet over losse voorwerpen of randen van karpetten loopt. Als de borstel vastloopt, kan ertoe leiden dat de riem voortijdig kapot gaan. 4. Niet als speelgoed gebruiken. Nauw aandacht is nodig bij gebruik door of in de buurt van kinderen, huisdieren of planten. 5. Gebruik alleen zoals beschreven in deze handleiding. Gebruik alleen door de fabrikant aanbevolen hulpstukken. 6. Niet gebruiken met een beschadigd snoer of stekker.
Als het apparaat is gevallen, beschadigd, buiten heeft gestaan, in het water is gevallen of niet naar behoren werkt, breng het dan terug naar een servicecentrum. 7. Raak de oplader, inclusief de opladerstekker, en opladeraansluitingen niet met natte handen aan. 8.
Steek geen voorwerpen in openingen. Niet gebruiken met een geblokkeerde opening; vrijhouden van stof, pluisjes, haar en alles wat de luchtstroom kan verminderen. 9. Houd haar, losse kleding, vingers en alle lichaamsdelen uit de buurt van openingen en bewegende onderdelen. 10. Gebruik extra voorzichtigheid bij het reinigen van trappen. 11. Gebruik hem niet om brandbare of ontvlambare vloeistoffen op te zuigen, zoals benzine, en gebruik hem ook niet in gebieden waar ze aanwezig kunnen zijn. 12. Zuig niets op dat brandt of rookt, zoals sigaretten, lucifers of hete as. 13. Niet gebruiken zonder lter.
108NL14. Voorkom onbedoelde activering. Zorg ervoor dat de schakelaar in de uit-positie staat voordat u het apparaat oppakt of draagt. Het dragen van het apparaat met uw vinger op de schakelaar of het inschakelen van een apparaat waarop de schakelaar is ingeschakeld, kan tot ongelukken leiden. 15. Schakel het apparaat altijd uit voordat u aanpassingen maakt, accessoires verwisselt of het apparaat opbergt. Dergelijke preventieve veiligheidsmaatregelen verminderen het risico dat het apparaat per ongeluk wordt gestart. 16. Laad alleen op met de oplader die is gespeciceerd door Tineco. Een oplader die geschikt is voor een bepaald type batterijpack, kan brandgevaar opleveren bij gebruik met een andere batterijpack. 17. Gebruik alleen apparaten met speciaal daarvoor bestemde Tineco-batterijen. Het gebruik van andere batterijen kan leiden tot letsel en brand. 18.
Onder zware omstandigheden kan vloeistof uit de batterij worden gespoten; Vermijd contact. Als er per ongeluk contact plaatsvindt, spoel dan met water. Als er vloeistof in contact komt met de ogen, zoek dan medische hulp. Vloeistof die uit de batterij spuit, kan irritatie of brandwonden veroorzaken. 19. Gebruik geen batterijpack of apparaat dat beschadigd of aangepast is. Beschadigde of aangepaste batterijen kunnen onvoorspelbaar gedrag vertonen, wat kan leiden tot brand, explosie of risico op letsel. 20. Stel een batterijpack of apparaat niet bloot aan vuur of hoge temperaturen. Blootstelling aan vuur of temperaturen boven 130 °C kan een explosie veroorzaken. 21. Volg alle oplaadinstructies en laad het batterijpack of het apparaat niet op buiten het in de instructies aangegeven temperatuurbereik.
Onjuist opladen of bij temperaturen buiten het gespeciceerde bereik kan de batterij beschadigen en het risico op brand vergroten. 22. Laat onderhoud uitvoeren door een gekwaliceerde reparateur met alleen identieke vervangingsonderdelen. Dit zorgt ervoor dat de veiligheid van het product wordt gehandhaafd. 23.
Dit apparaat bevat batterijcellen die niet kunnen worden vervangen. Pas het apparaat of het batterijpack niet aan en probeer het niet te repareren, behalve zoals aangegeven in de instructies voor gebruik en onderhoud. 24. Schakel dit apparaat altijd uit voordat u het gemotoriseerde mondstuk aansluit of loskoppelt. 25. Laad of berg het apparaat niet buiten of in de auto op. Laad, bewaar of gebruik de batterij alleen in een droge ruimte binnenshuis waar de temperatuur hoger is dan 4 °C maar lager dan 40 °C. Het oplader is alleen voor gebruik binnenshuis. 26. Niet gebruiken om ultrajne deeltjes op te zuigen, zoals kalk, cement, zaagsel, gipspoeder of as. 27. Niet gebruiken om scherpe voorwerpen op te zuigen, zoals metalen spijkers, stukjes glas, metalen paperclips of pinnen. 28.
Niet gebruiken om gevaarlijke materialen en chemicaliën op te zuigen, zoals oplosmiddelen, afvoerreiniger, sterke zuren of sterke basen. 29. Stop onmiddellijk met het gebruik als het apparaat oververhit raakt, ongebruikelijke geluiden maakt, ongebruikelijke geuren produceert, weinig zuigt of elektriciteit lekt. 30. Schakel de reiniger UIT en trek de stekker uit het stopcontact voor langdurige opslag. 31. Reinig de vuilwatertank altijd na elk gebruik om mogelijke verstopping te voorkomen, wat kan leiden tot een lage zuigkracht, oververhitting van de motor of een verkorting van de levensduur van het apparaat.
109NL32. Na gebruik op de juiste manier binnenshuis op een droge plaats bewaren. 33. Plaats het apparaat niet in stilstaand water of dompel het niet onder en probeer overstroomde gebieden niet te reinigen. 34. Alle gegevens en technische instructies van deze handleiding zijn gebaseerd op resultaten van laboratoriumtests van Tineco of aangewezen derden. Het bedrijf behoudt zich alle rechten voor op denitieve toelichtingen. 35. De stekker moet uit het stopcontact worden gehaald voordat u het apparaat reinigt of onderhoudt. 36. Er kan gevaar ontstaan als het apparaat over het netsnoer loopt. 37. Gebruik het apparaat niet als de waterdiepte meer dan 5 mm boven het oppervlak ligt. Bereik van gebruik1. De draadloze reiniger voor harde vloeren moet worden gebruikt op harde vloeren binnenshuis, zoals vinyl, tegels, verzegeld hout, enz.
Gebruik op een ruw oppervlak levert mogelijk niet de beste prestaties op. 2. Houd uw apparaat uit de buurt van warmtebronnen, zoals een open haard of kachel, om vervorming van de behuizing te voorkomen. 3. Niet gebruiken om brandbare of ontvlambare vloeistoffen, ultrajne deeltjes, scherpe voorwerpen, gevaarlijke stoffen, chemicaliën of iets dat brandt of rookt op te zuigen, zoals hierboven beschreven. Over reinigingsoplossing1. Een grote hoeveelheid reinigingsoplossing die in de motor terechtkomt, kan schade aan het apparaat veroorzaken. 2. Voeg oplossing toe zoals geïnstrueerd in de sectie Bediening. We raden aan de meegeleverde reinigingsoplossing te gebruiken. Gebruik het product niet met een zure, alkalische oplossing of andere stoffen die schadelijk zijn voor het milieu. 3. Buiten het bereik van kinderen houden.
Aanraking met de ogen en de huid vermijden, anders grondig met water spoelen. Indien de irritatie aanhoudt, een arts raadplegen. Raadpleeg een arts als het product is ingeslikt. 4. Afvoer van vuil water en oplossing moet voldoen aan de plaatselijke milieuvoorschriften. Over het apparaat1.
Pas het apparaat niet aan en probeer het niet te repareren, behalve zoals aangegeven in de instructies voor bediening en reiniging. 2. Laad het apparaat op met de Tineco-adapter. Invoerspanning: AC 100-240 V. Zowel hoge als lage spanningen kunnen de adapter of het apparaat beschadigen of zelfs gevaar opleveren voor de gebruiker. 3. Gebruik extra voorzichtigheid bij het reinigen van trappen. 4. Zorg ervoor dat de stroomschakelaar in de UIT-positie staat voordat u het apparaat opneemt of draagt. Leg het apparaat niet plat of leun het niet om te voorkomen dat vuil water de motor binnendringt. 5. Plaats het apparaat op het oplaadstation om te voorkomen dat u er per ongeluk over struikelt.
110NL6. Installeer voor gebruik de vuilwatertank en de schoonwatertank altijd op de juiste manier.7. Laat het apparaat of de oplader niet nat worden om het risico op brand of letsel door kortsluiting te voorkomen.Recycling-instructies volgens de batterijwetDe oplaadbare batterij bevat materialen die schadelijk zijn voor het milieu en moet daarom voor afvoer uit het apparaat worden verwijderd. Het apparaat moet uitgeschakeld zijn om de oplaadbare batterij te verwijderen.Batterijen en oplaadbare batterijen mogen niet worden afgevoerd met het huisvuil! Iedere consument is verplicht alle batterijen en oplaadbare batterijen, ongeacht of deze schadelijke stoffen bevatten of niet, in te leveren bij een inzamelpunt in zijn of haar gemeente/wijk of bij een winkelier, zodat deze op een milieuvriendelijke manier kunnen worden afgevoerd.
Batterijen en oplaadbare batterijen mogen alleen leeg worden geretourneerd.Batterijen en oplaadbare batterijen zijn daarom gemarkeerd met het symbool links.Recycling-instructies volgens AEEAAfgedankte elektrische en elektronische apparaten mogen niet met het huisvuil worden afgevoerd! Iedere consument is verplicht alle apparaten aan het einde van hun levensduur in te leveren bij een inzamelpunt in zijn of haar gemeente/wijk of bij een winkelier, zodat deze op de juiste en milieuvriendelijke manier kunnen worden afgevoerd. De afbeelding links toont het stofbaksymbool voor gescheiden inzameling van afgedankte elektrische en elektronische apparatuur (AEEA).Voor EU-landen:Hierbij verklaren wij dat dit product voldoet aan de essentiële eisen van alle relevante richtlijnen en verordeningen die van toepassing zijn in de Europese Gemeenschap.
114NLAccessoiresOpmerking:Accessoires kunnen per markt verschillen. Als u meer accessoires nodig heeft, ga dan naar www.tineco.com of store.tineco.com.Ontgeurings- & reinigingsoplossingVerwijdert vuil, roet, vet en hardnekkige vlekken van de meeste soorten harde oppervlakken, zoals tegels, marmer, verzegelde hardhouten vloeren en meer. Gebruik altijd de Tineco-oplossing in uw apparaat. Voeg een esje oplossing toe aan elke volle tank met schoon water.BorstelrolZachte rolkop met borstelharen kan worden gebruikt om tegelijkertijd te stofzuigen en te dweilen.
Het kan gemakkelijk worden gereinigd met de zelfreinigende functie.DrooglterDrooglter en lternet kunnen grote deeltjes en vuil blokkeren en zorgen voor de duurzaamheid van het apparaat.* Installeer de drooglter voor gebruik, anders kan dit leiden tot een zwakke zuigkracht.ReinigingstoolEen volle borstel om de DWT, borstelkamer en opening te reinigen. Het gereedschap heeft ook een borstelig uiteinde om vuil en modder op de rol en DWT te verwijderen.
115NLMontageHoe te monteren/demonterenOpmerking:Raadpleeg "Werking" en "Onderhoud" voor de montage van de watertank en de borstel. klikOm de handgreep te monteren, steekt u deze in het apparaat totdat u een klik hoort.Als de handgreep gedemonteerd moet worden, houdt u de ontgrendelknop aan de achterkant van het apparaat ingedrukt en trekt u de handgreep omhoog.
116NLWerkingVoorbereiden voor gebruikLaad het apparaat voor het eerste gebruik 4-5 uur op (zie "Oplaadinstructies" voor details).* Gebaseerd op resultaten van Tineco laboratoriumtests. Laboratorium temperatuur 4 °C ~ 40 °C. Druk op de knop en het apparaat start standaard in de ECO-modus. Druk nogmaals om het apparaat uit te schakelen. Schakel tussen de ECO- en MAX-modus door op de knop te drukken. In de MAX-modus zal het apparaat maximale zuigkracht gebruiken en maximaal water/oplossing sproeien voor een diepe reiniging.
117NLSchoonwatertank vullenMAXDruk op de ontgrendelingsknop van de schoonwatertank om deze van het apparaat te verwijderen.Open de tankdop en vul met kraanwater tot aan de max-lijn. Als een grondige reiniging nodig is, voegt u een esdop met oplossing toe aan de CWT en sluit u de dop goed af.②①klikOpmerking: Gebruik alleen water onder 60 °C.GEBRUIK GEEN HEET WATER.Plaats de tank terug in het apparaat. U zou een "klik" moeten horen als dit correct is gedaan.OplaadinstructiesLaad het apparaat op als de batterij bijna leeg is.1. Om het apparaat op te laden, sluit u het externe oplaadsnoer aan op het apparaat en steekt u de stekker in het stopcontact.2.
Om struikelgevaar te voorkomen, dient u het apparaat tijdens het opladen op het opbergplateau in de buurt van een muur te plaatsen.Opmerking:• Het koelsysteem is geactiveerd om het opladen van de batterij te optimaliseren met een licht geluid.• Houd tijdens het opladen de knop 10 seconden lang ingedrukt om het koelsysteem in- of uit te schakelen. Waarschuwing:• Laad het apparaat alleen op met de door Tineco geleverde adapter.• Als het apparaat lange tijd niet wordt gebruikt, moet het voor optimale prestaties elke 3 maanden worden opgeladen. Het kan 4-5 uur duren voordat de batterij volledig is opgeladen.• Bewaar binnenshuis op een droge plaats. Stel het apparaat niet bloot aan zonlicht of temperaturen onder het vriespunt. Aanbevolen temperatuurbereik: 4 °C ~ 40 °C.
118NLLooptijd• In de ECO-modus is de looptijd ongeveer 35 minuten. Als het MAX-vermogen wordt gebruikt, is de looptijd ongeveer 23 minuten.• De geschatte looptijdgegevens werden verkregen door een Tineco-laboratorium. Oplaadtijd• Een volledige lading duurt ongeveer 4-5 uur.• Geschatte gegevens werden verkregen door een Tineco-laboratorium met gebruikmaking van omgevingstemperaturen die variëren van 4 °C tot 40 °C.IndicatorWanneer in gebruikVol vermogen Gemiddeld vermogen Laag vermogen1. Geen stroom 2. Batterijstoring3. MotorstoringIndicator knippert: CWT is leegIndicator knippert: DWT is vol of het kanaal heeft een blokkeringIndicator knippert: borstelroller heeft een verstopping
120NLOnderhoudOpmerking:• Voor optimale prestaties en om geurtjes te voorkomen, reinig en droog DWT, lters, borstelrol, deksel borstelrol altijd volledig na elk gebruik.• Zorg ervoor dat elk onderdeel correct is geïnstalleerd, anders werkt het apparaat mogelijk niet correct.• Plaats het apparaat na onderhoud verticaal op de opbergplaat. Stel het apparaat niet bloot aan direct zonlicht en bewaar het binnenshuis op een droge plaats.HoofddeelSchakel het apparaat uit voordat u onderhoud uitvoert om het risico op letsel te verminderen.Gebruik een doek om het oppervlak schoon te maken met een neutraal schoonmaakmiddel. De doek moet droog zijn om te voorkomen dat er water in het apparaat komt. Verwijder de vuilwatertank, reinig de vuilwaterpoort met een vochtige doek of het reinigingsgereedschap om verstopping te voorkomen.
121NLVuilwatertank• Wanneer vuil water de max-lijn bereikt, stopt het apparaat met werken en wordt er een herinnering op het display weergegeven.• Trek het tankdeksel omhoog om de DWT te legen. Gebruik het reinigingsgereedschap om achtergebleven vuil te verwijderen. Spoel de binnenkant van de DWT schoon en plaats hem terug in het apparaat.Deksel vuilwatertankAls het deksel van de vuilwatertank en het lter binnenin verstopt zijn, verwijdert u het deksel van de tank en het lter en spoelt u beide delen af met water.DrooglterPak het verzonken gedeelte aan elke kant van het drooglter vast en trek het omhoog. Spoel af onder stromend water en moet volledig droog zijn alvorens opnieuw te combineren met het deksel van de DWT.klik
122NLBorstelrol Zelfreinigend1. Plaats het apparaat op de opbergplaat en steek de stekker in het stopcontact. Druk op de knop zelfreiniging en begin het proces.2. Eenmaal voltooid, begint het apparaat met opladen. Reinig de vuilwatertank nadat het reinigen is voltooid. Opmerking:• Zorg ervoor dat de stekker van het apparaat in het stopcontact zit en dat de batterij voldoende stroom heeft.• Maak voor de zelfreinigingscyclus de DWT schoon en zorg ervoor dat het waterpeil in de CWT hoger is dan 40%.Deksel van de borstelrol②①Knijp de vergrendelingen van het deksel in en trek het omhoog om het te verwijderen.Spoel met water.Vergrendel bij het vervangen altijd het deksel van de borstel om lekkage te voorkomen.klik
123NLBorstelrolVerwijder de borstelrol door het lipje van de borstelrol vast te pakken en eruit te trekken.Gebruik het reinigingsgereedschap om het haar en het vuil dat rond de rol is gewikkeld te verwijderen en spoel de rol af met water. Plaats de borstelrol terug in de accessoire houder en laat deze volledig drogen voordat u hem opnieuw installeert. Verwijder haren en vuil uit de borstelrolkamer en de opening met een tissue of een vochtige doek.Vervang de borstelrol door het uiteinde van de borstelrol in de rechterkant van de houder te steken en vervolgens het lipje van de rol vast te maken aan de magnetische sluiting aan de linkerkant om hem op zijn plaats te vergrendelen.Opmerking: • Vervang de borstelrol om de 6 maanden om optimale prestaties te behouden.Scan de QR-code hieronder om productverzorgingsvideo's te krgen.
124NLProbleemoplossingProbleem Mogelijke oorzaak OplossingHet apparaat gaat niet aanAutomatische bescherming tegen oververhittingHerstart na afkoelingZwakke zuigkrachtHet drooglter is niet geïnstalleerd of het drooglter is vuilInstalleer het drooglter of reinig het en laat het volledig drogenIndicator verwarde borstelrol knippertDe borstelrol is geblokkeerd Verwijder de blokkeringenCWT leeg-indicator knippertCWT is leeg Vul CWT bijDWT vol-indicator knippertHet vuile water in de DWT heeft de MAX-lijn bereiktGiet het vuile water weg en installeer de DWT opnieuwAlle lichten zijn uit in werking1. Geen stroom2. Batterijstoring3. Motorstoring1. Laad het apparaat op2.
125NLGarantie2 JAAR BEPERKTE GARANTIE• Geldt alleen voor aankopen bij geautoriseerde retailers van Tineco. • Is onderhevig aan het naleven van de vereisten die in deze handleiding worden beschreven, en is onderworpen aan verdere voorwaarden die hieronder worden uiteengezet. • Deze garantie wordt bepaald door en geïnterpreteerd volgens de wetten van het land waar de aankoop heeft plaatsgevonden. Wij bieden 2 jaar garantie of een garantieperiode zoals bepaald door de toepasselijke lokale wetgeving, afhankelijk van welke periode langer is. WAT WORDT GEDEKT. • Uw Tineco-apparaat heeft 2 jaar garantie op originele defecten in materiaal en vakmanschap, bij gebruik voor privé-huishoudelijke doeleinden in overeenstemming met de Tineco Instructiehandleiding. Gemotoriseerde accessoires en afzonderlijk aangeschafte batterij worden geleverd met 1 jaar garantie.
• Deze garantie biedt u, zonder extra kosten voor u, alle arbeid en onderdelen die nodig zijn om ervoor te zorgen dat uw apparaat tijdens de garantieperiode naar behoren functioneert. • Deze garantie is alleen geldig als het apparaat wordt gebruikt in het land waarin het werd verkocht. WAT WORDT NIET GEDEKT. Tineco is niet aansprakelijk voor kosten, schade of reparaties als gevolg van:• Apparaten die zijn gekocht bij een niet-geautoriseerde dealer. • Onzorgvuldige bediening of behandeling, verkeerd gebruik, misbruik en / of gebrek aan onderhoud of gebruik niet in overeenstemming met de Tineco Instructiehandleiding. • Gebruik van het apparaat anders dan voor normaal huishoudelijk gebruik, bijv. voor commerciële of verhuurdoeleinden. • Gebruik van onderdelen die niet in overeenstemming zijn met de Tineco Instructiehandleiding.
• Gebruik van andere onderdelen en accessoires dan die geproduceerd of aanbevolen zijn door Tineco. • Externe factoren die geen verband houden met de kwaliteit en het gebruik van het product, zoals het weer, wijzigingen, ongevallen, stroomuitval, stroompieken of overmacht.
• Reparaties of wijzigingen die zijn uitgevoerd door onbevoegde partijen of agenten. • Het niet verwijderen van blokkeringen en ander gevaarlijk materiaal uit het apparaat. • Normale slijtage, inclusief onderdelen die normaal aan slijtage onderhevig zijn, zoals doorzichtige opvangbak, riem, lter, HEPA, borstelstang en netsnoer (of waar externe schade of misbruik is vastgesteld), tapijt- of vloerbeschadiging door gebruik dat niet in overeenstemming is met de voorschriften van de fabrikant. instructies of het niet uitschakelen van de borstelstang indien nodig. • Vermindering van de ontlaadtijd van de batterij door veroudering of gebruik van de batterij.
126NLGARANTIEBEPERKINGEN• Alle impliciete garanties met betrekking tot uw apparaat, inclusief maar niet beperkt tot garantie van verkoopbaarheid of garantie van geschiktheid voor een bepaald doel, zijn beperkt tot de duur van deze garantie.• Garantiedekking is alleen van toepassing op de oorspronkelijke eigenaar en op de originele batterij en is niet overdraagbaar.• Deze beperkte garantie geeft u specieke wettelijke rechten.
Mogelijk hebt u ook andere rechten die per regio verschillen.• De garanties van de fabrikant zijn mogelijk niet in alle gevallen van toepassing, afhankelijk van factoren zoals het gebruik van het product, waar het product is gekocht of bij wie u het product heeft gekocht.Neem de garantie zorgvuldig door en neem bij vragen contact op met de fabrikant.GARANTIESERVICERegistreren: Wij raden u ten zeerste aan uw apparaat bij aankoop te registreren door in te loggen op onze ofciële website (www.tineco.com) of de QR-code te scannen (zie rechts) om van meer exclusieve voordelen te genieten. Om te registreren, voert u het volledige serienummer in (verwijder de schoonwatertank en vind het op de achterkant van het apparaat).Als u uw product niet registreert, heeft dit geen invloed op uw garantierechten.*******************SerienummerHoe claimen: Bewaar uw aankoopbewijs.
Om een claim in te dienen onder onze beperkte garantie, moet u uw serienummer en de originele aankoopbon met daarop de aankoopdatum en het ordernummer verstrekken.Alle werkzaamheden worden uitgevoerd door Tineco of een door haar geautoriseerd agentschap.Eventueel vervangen defecte onderdelen worden eigendom van Tineco.Service onder deze garantie verlengt de periode van deze garantie niet.Bezoek de Tineco-website www.tineco.com voor deskundige klantenservice.
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Tineco iFLOOR 5 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Stofzuiger Tineco
Handleiding Stofzuiger
Nieuwste handleidingen voor Stofzuiger