Sony SRS-RA5000 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Sony SRS-RA5000 (101 pagina’s), behorend tot de categorie Speaker. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 182 mensen en kreeg gemiddeld 4.4 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Sony SRS-RA5000 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | Sony |
| Categorie: | Speaker |
| Model: | SRS-RA5000 |
| Kleur van het product: | Black,Gold |
| Gewicht: | 4900 g |
| Breedte: | 235 mm |
| Diepte: | 225 mm |
| Hoogte: | 329 mm |
| Materiaal behuizing: | Kunststof |
| Bluetooth: | Ja |
| Aan/uitschakelaar: | Ja |
| Bluetooth-versie: | 2.0 |
| Bluetooth-profielen: | A2DP,AAC,AVRCP,SBC,SPP |
| Connectiviteitstechnologie: | Draadloos |
| Meegeleverde kabels: | AC |
| Garantiekaart: | Ja |
| Gemiddeld vermogen: | 55 W |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.5 W |
| Aantal luidsprekers: | 3 |
| Volumeregeling: | Digitaal |
| Certificering: | CE |
| Aantal per verpakking: | 1 stuk(s) |
| Equalizer-instellingen: | Ja |
| Aanbevolen gebruik: | Universeel |
| 3,5mm-connector: | Ja |
| Standby tijd: | 0.25 uur |
| Diameter driver: | 46 mm |
| Versterker: | Ingebouwd |
| Wifi: | Ja |
| Stroomverbruik (typisch): | 55 W |
| Type product: | Draadloze stereoluidspreker |
| Code geharmoniseerd systeem (HS): | 85182200 |
| Diameter driver subwoofer: | 70 mm |
Handleiding Sony SRS-RA5000 – volledige tekst
2NLWAARSCHUWINGInstalleer de draadloze luidspreker niet in een te kleine ruimte zoals een boekenrek of een inbouwkast. Om het risico op brand te voorkomen, zorgt u dat de ventilatieopening van de draadloze luidspreker niet wordt afgedekt met kranten, tafelkleden, gordijnen, enz. Stel de draadloze luidspreker ook niet bloot aan open vuur (zoals kaarsen). Om het risico op een elektrische schok of brand te voorkomen, zorgt u dat de draadloze luidspreker niet wordt blootgesteld aan vloeistoffen. Plaats dus geen objecten gevuld met vloeistof, zoals een vaas, op de draadloze luidspreker. Het toestel blijft onder spanning staan zolang de netsroomadapter in het stopcontact zit, ook al is het toestel zelf uitgeschakeld.
Aangezien de hoofdstekker van de wisselstroomadapter wordt gebruikt om de wisselstroomadapter af te koppelen van het elektriciteitsnet, moet u de stekker in een stopcontact steken dat gemakkelijk bereikbaar is. Als u een abnormaliteit opmerkt, moet u de stekker onmiddellijk uit het stopcontact halen. Plaats dit product niet dichtbij medische apparatuurDit product (inclusief de accessoires) bevat magneten die de werking kunnen hinderen van een pacemaker, programmeerbare shunt-ventielen voor de behandeling van hydrocefalie (waterhoofd), of andere medische apparatuur. Plaats dit product niet dichtbij mensen die dergelijke medische apparatuur gebruiken. Raadpleeg uw arts voordat u dit product gebruikt in het geval u dergelijke medische apparatuur gebruikt. Alleen voor gebruik binnenshuis.
Voor modellen met de CE-markering op de draadloze luidsprekerDe geldigheid van de CE-markering is beperkt tot die landen waar deze markering wettelijk van kracht is, dat wil zeggen hoofdzakelijk in de landen die behoren tot de Europese Economische Ruimte (EER) en Zwitserland. Voor de klanten in EuropaOpmerking voor klanten: de volgende informatie geldt enkel voor apparatuur verkocht in landen waar de EU-richtlijnen van kracht zijn. Dit product werd vervaardigd door of in opdracht van Sony Corporation. EU-importeur: Sony Europe B. V. Vragen aan de EU-importeur of met betrekking tot Europese productconformiteit kunnen worden gericht aan de gemachtigde vertegenwoordiger, Sony Belgium, bijkantoor van Sony Europe B. V. , DaVincilaan 7-D1, 1930 Zaventem, België. Hierbij verklaart Sony Corporation dat deze radioapparatuur conform is met Richtlijn 2014/53/EU.
3NLNLVoor deze radioapparatuur gelden de volgende beperkingen voor de ingebruikneming of vereisten voor de toelating van het gebruik in BE, BG, CZ, DK, DE, EE, IE, EL, ES, FR, HR, IT, CY, LV, LT, LU, HU, MT, NL, AT, PL, PT, RO, SI, SK, FI, SE, UK, IS, LI, NO, CH, AL, BA, MK, MD, RS, ME, XK, TR: Het gebruik van de 5. 150 MHz - 5. 350 MHz band is beperkt tot gebruik binnenshuis. Dit apparaat werd getest en conform bevonden met de limieten bepaald in de EMC-regel met een verbindingskabel van minder dan 3meter. Internetverbinding en IP-adres:Technische gegevens zoals het IP-adres [of apparaatdetails] worden gebruikt wanneer dit product verbonden is met het internet om de software ervan te updaten of diensten van derden te ontvangen.
In het kader van softwareupdates worden deze technische gegevens mogelijk doorgegeven aan onze updateservers om u de softwareupdate te kunnen bieden die voor uw apparaat geschikt is. Als u niet wilt dat dergelijke technische gegevens gebruikt worden, moet u de draadloze internetfunctie niet instellen. Verwijdering van oude elektrische en elektronische apparaten (van toepassing in de Europese Unie en andere landen met gescheiden inzamelingssystemen) Dit symbool op het product of op de verpakking wijst erop dat het product niet als huishoudelijk afval mag worden behandeld. Het moet echter naar een inzamelingspunt worden gebracht waar elektrische en elektronische apparatuur wordt gerecycled. Als u ervoor zorgt dat dit product op de correcte manier wordt verwerkt, voorkomt u mogelijke negatieve gevolgen voor mens en milieu die zijn gekoppeld aan verkeerde afvalbehandeling.
Het recycleren van materialen draagt bij aan het behoud van natuurlijke bronnen. Voor meer details in verband met het recyclen van dit product, kunt u contact opnemen met de gemeentelijke instanties, de organisatie belast met de verwijdering van huishoudelijk afval of de winkel waar u het product hebt gekocht.
Deze apparatuur moet worden geïnstalleerd en gebruikt met de zendantenne tenminste 20 cm verwijderd van het lichaam van enige persoon. Voor klanten in het VK, Ierland, Malta en Cyprus:Gebruik het netsnoer (A). Het netsnoer (B) is niet bestemd voor bovenstaande landen/regio's en mag daar wegens veiligheidsredenen niet worden gebruikt. Voor klanten in andere landen/regio's:Gebruik het netsnoer (B). (A) (B) In sommige landen/regio's wordt slechts één netsnoer bijgeleverd bij dit systeem.
4NLVoorzorgsmaatregelenOver veiligheidAls er een voorwerp of vloeistof in het product terechtkomt, moet u de stekker uit het stopcontact trekken en het product laten nakijken door bevoegd personeel voordat u het weer in gebruik neemt. Stroombronnen• Voor u het product gaat gebruiken, moet u controleren of het vereiste voltage overeenkomt met dat van uw plaatselijke stroomvoorziening. Het vereiste voltage wordt aangegeven op het naamplaatje aan de onderkant van het product. • Het product blijft onder netspanning staan zolang de stekker in het stopcontact zit, ook al is het product zelf uitgeschakeld. • Als u het product langere tijd niet denkt te gebruiken, moet u de stekker uit het stopcontact halen. Pak wanneer u de stekker uit het stopcontact haalt altijd de stekker zelf vast; trek nooit aan het netsnoer. Plaatsing• Zet het product niet op een hellend vlak.
• Plaats het product op een plaats met voldoende ventilatie om oververhitting te voorkomen en de levensduur van het product te verlengen. • Plaats het product niet in de buurt van warmtebronnen of op een plaats waar het blootgesteld wordt aan direct zonlicht, overmatig stof of mechanische schokken. • Plaats niets op het product dat storingen kan veroorzaken. • Wees voorzichtig met het plaatsen van het product op een speciaal behandelde ondergrond (behandeld met was, olie of gepolijst enz. ). Er kunnen namelijk vlekken of verkleuringen ontstaan. BedieningVoor u andere apparatuur aansluit, moet u eerst het product uitschakelen en de stekker ervan uit het stopcontact trekken. ReinigingMaak dit product schoon met een zacht doekje, licht bevochtigd met wat mild zeepsop. Gebruik geen schuursponzen, schuurpoeder, of oplosmiddelen, zoals verfverdunner, benzine, of alcohol.
Opmerkingen over updatesDe software van dit product zal automatisch worden bijgewerkt naar de nieuwste versie wanneer het toestel is verbonden met het internet via een Wi-Fi®-netwerk. Een eventuele software-update zal worden toegepast wanneer er bijvoorbeeld een nieuwe functie beschikbaar komt, of wanneer de update vereist is om een stabiel gebruik van de software te waarborgen. Dergelijke automatische softwarefuncties kunnen niet worden uitgeschakeld. Daarbij kunt u vorige versies van de software niet meer herstellen. Schakel de stroom van dit product niet uit terwijl er een update bezig is. Het is mogelijk dat het product niet kan worden gebruikt terwijl er een update bezig is. Om dit product te gebruiken, zijn er een Wi-Fi-gebruiksomgeving en een Google Account nodig, naast uw instemming met de Google Gebruiksvoorwaarden en/of Privacybeleid.
Door dit product te gebruiken, stemt u in met de EULA (Gebruikersovereenkomst) van Sony. De software voor dit product wordt van tijd tot tijd automatisch bijgewerkt en u kunt deze automatisch uitgevoerde software niet kiezen of weigeren.
5NLNLOpmerkingen over de licentieDit product bevat software die door Sony gebruikt wordt onder een licentieovereenkomst met de betreffende rechthebbende. Onder de voorwaarden van de overeenkomst met de rechthebbende van de software, zijn we verplicht om de inhoud van de overeenkomst bekend te maken aan onze klanten. Ga naar de volgende URL om de inhoud van de licentie te lezen. https://rd1. sony. net/help/speaker/sl/20ra/Opmerking over software waarop de GNU GPL/LGPL licenties van toepassing zijnDit product bevat software die onderworpen is aan de volgende GNU General Public License (in het vervolg: "GPL") of GNU Lesser General Public License (in het vervolg: "LGPL") licenties. Volgens deze licenties hebben klanten het recht om de broncode van voornoemde software te verkrijgen, te wijzigen en te verspreiden in overeenstemming met de voorwaarden van de meegeleverde GPL- of LGPL-licentie.
De broncode van de hierboven vermelde software is verkrijgbaar op het internet. Om deze te downloaden, kunt u naar de volgende URL gaan en daar de modelnaam "SRS-RA5000" selecteren. URL: http://oss. sony. net/Products/Linux/Wij wijzen u erop dat Sony niet in staat is om vragen te beantwoorden of daarop te reageren aangaande de inhoud van de broncode. Beperking van aansprakelijkheid aangaande diensten van derdenDiensten die worden aangeboden door derden kunnen zonder kennisgeving vooraf worden gewijzigd, opgeschort, of beëindigd. Sony aanvaardt geen enkele aansprakelijkheid in dergelijke gevallen.
6NLBLUETOOTH® gedeelteCommunicatiesysteem BLUETOOTH-specificatie versie 4.2Uitgang BLUETOOTH-specificatie vermogensklasse 1Maximaal communicatiebereik In rechte lijn ongeveer 30 m*1Frequentieband 2,4 GHz band (2,4000 GHz - 2,4835 GHz)Maximum uitgangsvermogen < 9,9 dBmModulatiemethode FHSSCompatibele BLUETOOTH-profielen*2 A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) AVRCP (Audio Video Remote Control Profile)Ondersteunde codecs*3 SBC*4, AAC*5Overdrachtsbereik (A2DP) 20 Hz - 20.000 Hz (Bemonsteringsfrequentie 44,1 kHz)*1 Het daadwerkelijke bereik hangt mede af van factoren zoals obstakels tussen het product en de apparatuur, magnetische velden rond een eventuele magnetron, statische elektriciteit, ontvangstgevoeligheid, prestaties van de antennes, het besturingssysteem, de gebruikte software enz.*2 BLUETOOTH-standaardprofielen geven het doel van de BLUETOOTH-communicatie tussen apparaten aan.*3 Codec: Methode waarmee het audiosignaal wordt gecodeerd ("co") en gedecodeerd ("dec").*4 Subband Codec*5 Advanced Audio CodingAlgemeenStroomvereisten 19,5 V gelijkstroom (met de meegeleverde netstroomadapter aangesloten op een stroomvoorziening van 100 V - 240 V, 50 Hz/60 Hz wisselstroom)Stroomverbruik Aan: 55 W Uit/standby: 0,5 W of minder (stroomspaarstand) (Wanneer BLUETOOTH/Netwerkstand-by zijn uitgeschakeld)Uit/standby: 2 W of minder*6 (Wanneer BLUETOOTH/Netwerkstand-by zijn ingeschakeld)Afmetingen*7 (ongeveer) (b/h/d) 235 mm × 329 mm × 225 mmGewicht (ongeveer) 4,9 kg*6 Het product gaat automatisch in de stroomspaarstand wanneer er geen eerdere BLUETOOTH-koppelingen zijn gemaakt.*7 Exclusief uitstekende onderdelenNetspanningsadapterdeelNaam of handelsmerk van de fabrikant Sony CorporationHandelsregisternummer 5010401067252Adres 1-7-1 Konan Minato-ku Tokyo, 108-0075 JapanTypeaanduiding ACDP-120M01Voedingsspanning 100 V - 240 VVoedingsfrequentie 50 Hz/60 HzUitgangsspanning - Uitgangsstroom - Uitgangsvermogen 19,5 V gelijkstroom - 6,2 A - 120,9 W
7NLNLGemiddelde actieve efficiëntie 88,0 %Efficiëntie bij lage belasting (10%) 88,2 %Energieverbruik in niet-belaste toestand 0,21 WOntwerp en technische gegevens kunnen zonder kennisgeving worden gewijzigd. Compatibele iPhone/iPod-modellenDe compatibele modellen iPhone/iPod zijn als volgt. Update uw iPhone/iPod met de nieuwste software voor u hem gaat gebruiken met het product. Ontwikkeld voor:iPhone X/iPhone 8 Plus/iPhone 8/iPhone 7 Plus/iPhone 7/iPhoneSE/iPhone 6s Plus/iPhone 6s/iPhone 6 Plus/iPhone 6/ iPhone 5s/iPodtouch (6e generatie)OpmerkingSony is niet verantwoordelijk voor verlies of beschadiging van gegevens die op een iPhone/iPod zijn opgenomen wanneer u die iPhone/iPod gebruikt terwijl deze aangesloten is op dit product. Gebruiken van Spotify ConnectGebruik je telefoon, tablet of computer als een afstandsbediening voor Spotify. Ga naar spotify.
com/connect om te leren hoe je dat doet. Auteursrechten en handelsmerken• Apple, iPhone, iPod en iPod touch zijn handelsmerken van Apple Inc. , gedeponeerd in de Verenigde Staten en andere landen. App Store is een servicemerk van Apple Inc. • Het gebruik van de Made for Apple-badge betekent dat een accessoire ontworpen is om specifiek aangesloten te worden met het/de Apple-product(en) dat/die geïdentificeerd is/zijn in de badge, en gecertificeerd is door de ontwerper om te beantwoorden aan de prestatienormen van Apple. Apple is niet verantwoordelijk voor de werking van dit apparaat of naleving van veiligheidseisen en wettelijke standaarden. • De N-Mark is een handelsmerk of geregistreerd handelsmerk van NFC Forum, Inc. in de VS en andere landen. • Het merkteken en de logo's met het woord BLUETOOTH® zijn gedeponeerde handelsmerken die eigendom zijn van Bluetooth SIG, Inc.
• Wi-Fi CERTIFIED™ is een handelsmerk van de Wi-Fi Alliance®. • Het Wi-Fi CERTIFIED™ logo is een keurmerk van de Wi-Fi Alliance®. • Google, Google Play, Chromecast built-in en andere verwante merken en logo's zijn handelsmerken van Google LLC. • De Spotify Software is onderhevig aan de onderstaande licenties van derden: https://www. spotify. com/connect/third-party-licenses. • Spotify en de Spotify-logo's zijn handelsmerken van de Spotify-groep. * * Afhankelijk van het land of de regio is deze functie mogelijk niet beschikbaar. • Amazon, Alexa en alle bijbehorende logo's zijn handelsmerken van Amazon. com, Inc. of zijn partners. • Andere handelsmerken en handelsnamen zijn van de respectievelijke eigenaren.
8NLLICENTIEOVEREENKOMST VOOR EINDGEBRUIKERSBELANGRIJK: LEES DEZE LICENTIEOVEREENKOMST VOOR EINDGEBRUIKERS ("OVEREENKOMST") ZORGVULDIG DOOR ALVORENS DIT APPARAAT TE GEBRUIKEN. DOOR DIT APPARAAT TE GEBRUIKEN, STEMT U IN MET DE VOORWAARDEN VAN DEZE OVEREENKOMST. ALS U NIET INSTEMT MET DE VOORWAARDEN VAN DEZE OVEREENKOMST, MAG U DIT APPARAAT NIET GEBRUIKEN. Deze Overeenkomst is een juridische overeenkomst tussen u en Sony Home Entertainment & Sound Products Inc. ("Sony").
Onverminderd het voorgaande geldt voor software in de Software die onder een afzonderlijke licentieovereenkomst voor eindgebruikers valt (met inbegrip van maar niet beperkt tot een GNU General Public License en Lesser/Library General Public License), dat hierop de betreffende afzonderlijke licentieovereenkomst voor eindgebruikers en niet deze Overeenkomst van toepassing is, voor zover die afzonderlijke licentieovereenkomst voor eindgebruikers dat vereist ("Uitgesloten Software"). SOFTWARELICENTIEDe Software wordt in licentie gegeven, niet verkocht. De Software is beschermd op grond van het auteursrecht en andere wetten en internationale verdragen inzake intellectuele eigendom.
LICENTIEVERLENINGSony verleent u een beperkte licentie om de Software uitsluitend in samenhang met dit Apparaat te gebruiken voor persoonlijke, niet-commerciële doeleinden. Sony en de Derde-leveranciers behouden zich uitdrukkelijk alle (eigendoms-)rechten en belangen (met inbegrip van maar niet beperkt tot alle intellectuele-eigendomsrechten) op en bij de Software voor die niet door deze Overeenkomst specifiek aan u toe worden gekend. VOORSCHRIFTEN EN BEPERKINGENHet is u niet toegestaan de Software geheel of gedeeltelijk te kopiëren, openbaar te maken, aan te passen, te herdistribueren, te wijzigen, te reverse-engineeren, te decompileren of te disassembleren, te trachten de broncode te achterhalen, noch om afgeleide werken van de Software te creëren, tenzij dergelijke afgeleide werken doelbewust door de Software mogelijk worden gemaakt.
Het is u niet toegestaan een Digital Rights Management-functionaliteit van de Software te wijzigen of ermee te knoeien. Het is u niet toegestaan functies of beschermingen van de Software of functioneel aan de Software gekoppelde mechanismen te omzeilen, te wijzigen of uit te schakelen. Het is u niet toegestaan afzonderlijke onderdelen van de Software te scheiden om deze op meer dan één Apparaat te gebruiken, tenzij Sony daarvoor uitdrukkelijk toestemming heeft gegeven. Het is u niet toegestaan merken of vermeldingen op de Software te verwijderen, te wijzigen, te verbergen of onleesbaar te maken. Het is u niet toegestaan de Software te delen, te distribueren, te verhuren, te leasen, in sublicentie te geven, te cederen, over te dragen of te verkopen.
9NLNL(softwareleveranciers, dienstverleners of Sony) worden onderbroken of gestaakt. Sony en deze leveranciers garanderen niet dat de Software, netwerkdiensten of andere producten beschikbaar zullen blijven of dat deze zonder onderbreking of wijziging zullen functioneren. UITGESLOTEN SOFTWARE EN OPEN-SOURCE-COMPONENTENOnverminderd de voorgaande beperkte licentieverlening erkent u dat er Uitgesloten Software in de Software kan zijn opgenomen.
Bepaalde Uitgesloten Software kan onder open-source-softwarelicenties vallen ("Open-source-componenten"), dat wil zeggen: alle softwarelicenties die door het Open Source Initiative als open-source-licenties zijn goedgekeurd of daarmee in wezen vergelijkbaar zijn, met inbegrip van maar niet beperkt tot licenties die, als voorwaarde voor distributie van de software waarop die licentie van toepassing is, bepalen dat de distributeur de software in broncodevorm beschikbaar dient te stellen. Indien en voor zover openbaarmaking vereist is, verwijzen wij u naar www. sony. net/Products/Linux of een andere door Sony aangewezen website voor een lijst van Open-source-componenten die op enig moment in de Software kunnen zijn opgenomen en voor de voorwaarden die van toepassing zijn op het gebruik daarvan.
GEBRUIK VAN DE SOFTWARE IN SAMENHANG MET AUTEURSRECHTELIJK BESCHERMD MATERIAALHet is mogelijk dat u de Software kunt gebruiken om door u en/of derden gecreëerde content te bekijken, op te slaan, te verwerken en/of te gebruiken. Dergelijke content kan beschermd zijn op grond van het auteursrecht en andere wetten inzake intellectuele eigendom en/of overeenkomsten. U stemt ermee in de Software uitsluitend te gebruiken overeenkomstig alle wetten en overeenkomsten die op dergelijke content van toepassing zijn. U bent ermee bekend en stemt ermee in dat Sony passende maatregelen kan treffen om het auteursrecht op door de Software opgeslagen, verwerkte of gebruikte content te beschermen.
Dergelijke maatregelen kunnen onder meer omvatten: het bijhouden van de frequentie van uw backup en herstel via bepaalde functies van de Software, het afslaan van een verzoek van u om gebruik te kunnen maken van gegevensherstel, en beëindiging van deze Overeenkomst indien u de Software onrechtmatig gebruikt. CONTENT SERVICEWIJ WIJZEN EROP DAT DE SOFTWARE BEDOELD KAN ZIJN VOOR GEBRUIK IN COMBINATIE MET CONTENT DIE BESCHIKBAAR IS VIA EEN OF MEERDERE CONTENT SERVICES ("CONTENT SERVICE"). OP HET GEBRUIK VAN EEN DERGELIJKE SERVICE EN DIE CONTENT ZIJN DE GEBRUIKSVOORWAARDEN VAN DIE CONTENT SERVICE VAN TOEPASSING. INDIEN U NIET AKKOORD GAAT MET DIE VOORWAARDEN, GELDEN ER BEPERKINGEN VOOR UW GEBRUIK VAN DE SOFTWARE.
U BENT ERMEE BEKEND EN STEMT ERMEE IN DAT BEPAALDE CONTENT EN DIENSTEN DIE VIA DE SOFTWARE BESCHIKBAAR ZIJN, KUNNEN WORDEN GELEVERD DOOR DERDEN ("DERDE-DIENSTVERLENERS") WAAR SONY GEEN ZEGGENSCHAP OVER HEEFT. VOOR HET GEBRUIK VAN DE CONTENT SERVICE IS EEN INTERNETVERBINDING VEREIST. DE CONTENT SERVICE KAN TE ALLEN TIJDE WORDEN GESTAAKT. INTERNETAANSLUITING EN DIENSTEN VAN DERDENU bent ermee bekend en stemt ermee in dat er een internetverbinding vereist kan zijn voor de toegang tot bepaalde functies van de Software en dat u hiervoor als enige verantwoordelijk bent. Ook bent.
10NLu als enige verantwoordelijk voor het voldoen van de verschuldigde vergoedingen aan derden in verband met uw internetaansluiting, met inbegrip van maar niet beperkt tot abonnements- en gebruikskosten. Afhankelijk van de capaciteit, bandbreedte of technische beperkingen van uw internetverbinding en internetdienst kunnen er beperkingen zijn met betrekking tot de werking van de Software. De levering, kwaliteit en beveiliging van deze internetverbinding zijn de exclusieve verantwoordelijkheid van de aanbieder van deze dienst.
EXPORT- EN ANDERE REGELGEVINGU stemt ermee in dat u zich zult houden aan alle beperkingen en regels ten aanzien van (weder-)uitvoer die van toepassing zijn in het gebied of land waar u woont en aan alle aanwijzingen van de bevoegde autoriteiten dienaangaande, en dat u de Software niet zult overdragen of toestemming zult geven voor de overdracht ervan naar een verboden land of op een andere wijze die in strijd is met dergelijke beperkingen of regelgeving.
RISICOVOLLE ACTIVITEITENDe Software is niet fouttolerant en is niet ontworpen, vervaardigd of bedoeld om te worden gebruikt of wederverkocht als online-bedieningsapparatuur in gevaarlijke omgevingen waar een ‘fail-safe’-werking noodzakelijk is, zoals nucleaire voorzieningen, luchtvaartnavigatie- en communicatiesystemen, luchtverkeersleiding, levensreddende apparatuur of wapensystemen, waarbij een storing in de Software kan leiden tot overlijden, persoonlijk letsel of ernstige fysieke of milieuschade ("Risicovolle activiteiten"). Sony, elk van de Derde-leveranciers en elk van hun respectieve gelieerde ondernemingen wijzen specifiek elke expliciete of impliciete garantie, verplichting of voorwaarde inzake geschiktheid voor Risicovolle activiteiten van de hand.
UITSLUITING VAN GARANTIE OP SOFTWAREU bent ermee bekend en stemt ermee in dat het gebruik van de Software geheel voor eigen risico is en dat u verantwoordelijk bent voor het gebruik van de Software.
De Software wordt "as is" geleverd, zonder enige garantie, verplichting of voorwaarde. SONY EN ELK VAN DE DERDE-LEVERANCIERS (in deze paragraaf worden Sony en elk van de Derde-leveranciers gezamenlijk aangeduid als "SONY") WIJZEN UITDRUKKELIJK ALLE EXPLICIETE OF IMPLICIETE GARANTIES, VERPLICHTINGEN OF VOORWAARDEN VAN DE HAND, MET INBEGRIP VAN MAAR NIET BEPERKT TOT IMPLICIETE GARANTIES VAN VERKOOPBAARHEID, NIET-INBREUK OP RECHTEN VAN DERDEN EN GESCHIKTHEID VOOR EEN BEPAALD DOEL.
SONY VERSTREKT GEEN GARANTIES, VOORWAARDEN OF VERKLARINGEN (A) DAT DE FUNCTIES IN DE SOFTWARE AAN UW EISEN ZULLEN VOLDOEN OF GEACTUALISEERD ZULLEN WORDEN, (B) DAT DE SOFTWARE CORRECT OF FOUTLOOS ZAL FUNCTIONEREN OF DAT FOUTEN ZULLEN WORDEN VERHOLPEN, (C) DAT DE SOFTWARE GEEN SCHADE ZAL TOEBRENGEN AAN ANDERE SOFTWARE, HARDWARE OF GEGEVENS, (D) DAT SOFTWAREPROGRAMMA’S, NETWERKDIENSTEN (MET INBEGRIP VAN INTERNET) OF PRODUCTEN (ANDERS DAN DE SOFTWARE) WAAR DE WERKING VAN DE SOFTWARE VAN AFHANKELIJK IS, BESCHIKBAAR ZULLEN BLIJVEN OF ONONDERBROKEN OF ONGEWIJZIGD ZULLEN BLIJVEN FUNCTIONEREN, EN (E) TEN AANZIEN VAN HET GEBRUIK OF DE RESULTATEN VAN HET GEBRUIK VAN DE SOFTWARE IN TERMEN VAN JUISTHEID, NAUWKEURIGHEID, BETROUWBAARHEID OF ANDERSZINS.
DOOR SONY OF EEN BEVOEGDE VERTEGENWOORDIGER VAN SONY VERSTREKTE MONDELINGE OF SCHRIFTELIJKE INFORMATIE OF ADVIEZEN VORMEN NIMMER EEN GARANTIE, VERPLICHTING OF VOORWAARDE EN VERGROTEN OP GEEN ENKELE WIJZE DE REIKWIJDTE VAN DEZE GARANTIE. INDIEN DE SOFTWARE GEBREKEN BLIJKT TE VERTONEN, KOMEN DE KOSTEN VAN EVENTUEEL NOODZAKELIJK(E) ONDERHOUD, REPARATIE OF CORRECTIE GEHEEL VOOR UW REKENING. IN SOMMIGE LANDEN IS HET NIET TOEGESTAAN OM IMPLICIETE GARANTIES UIT TE SLUITEN; DAAROM IS HET MOGELIJK DAT DEZE UITSLUITINGEN NIET OP U VAN TOEPASSING ZIJN. AANSPRAKELIJKHEIDSBEPERKINGSONY EN DE DERDE-LEVERANCIERS (in deze paragraaf worden Sony en elk van de Derde-leveranciers gezamenlijk aangeduid.
11NLNLals "SONY") ZIJN NIET AANSPRAKELIJK VOOR BEDRIJFS- OF GEVOLGSCHADE WEGENS SCHENDING VAN ENIGE EXPLICIETE OF IMPLICIETE GARANTIE, TOEREKENBARE TEKORTKOMING, NALATIGHEID, RISICOAANSPRAKELIJKHEID OF ANDERE RECHTEN MET BETREKKING TOT DE SOFTWARE, MET INBEGRIP VAN MAAR NIET BEPERKT TOT SCHADE ALS GEVOLG VAN WINSTDERVING, INKOMSTENDERVING, GEGEVENSVERLIES, GEBRUIKSDERVING TEN AANZIEN VAN DE SOFTWARE OF BIJBEHORENDE HARDWARE, DOWNTIME EN GEBRUIKERSTIJD, OOK ALS ZIJ OP DE HOOGTE ZIJN GESTELD VAN DE MOGELIJKHEID VAN EEN DERGELIJKE SCHADE(-VERGOEDING). IN IEDER GEVAL IS HUN TOTALE AANSPRAKELIJKHEID INGEVOLGE ENIGE BEPALING VAN DEZE OVEREENKOMST BEPERKT TOT HET BEDRAG DAT FEITELIJK VOOR DIT APPARAAT IS BETAALD.
IN SOMMIGE LANDEN IS HET NIET TOEGESTAAN OM BEDRIJFS- OF GEVOLGSCHADE UIT TE SLUITEN OF TE BEPERKEN; DAAROM IS HET MOGELIJK DAT DE BOVENSTAANDE BEPERKING OF UITSLUITING NIET OP U VAN TOEPASSING IS. TOESTEMMING VOOR GEBRUIK VAN BEPAALDE GEGEVENS, LOCATIEGEGEVENS, GEGEVENSBEVEILIGINGSony en haar gelieerde ondernemingen, partners en agenten mogen gebruik maken van uw IP-adres om uw Apparaat te verbinden met het Internet ten behoeve van het bijwerken van de Software. U verklaart dat u ermee bekend bent dat Derde-dienstverleners bepaalde uit de Software afkomstige gegevens kunnen lezen, verzamelen, overdragen, verwerken en opslaan, met inbegrip van maar niet beperkt tot gegevens over (i) de Software en (ii) de softwareapplicaties, content en randapparaten die met uw Apparaat en de Software communiceren ("Gegevens").
Onder Gegevens worden onder meer verstaan: (1) unieke identificatienummers met betrekking tot uw Apparaat en de onderdelen daarvan; (2) de prestaties van het Apparaat, de Software en de onderdelen daarvan; (3) configuraties van uw Apparaat, de Software en de softwareapplicaties, content en randapparaten die met het Apparaat en de Software communiceren; (4) gebruik en gebruiksfrequentie van de functies van (x) de Software en (y) de softwareapplicaties, content en randapparaten die met de Software communiceren; en (5) locatiegegevens zoals hieronder vermeld. Derde-dienstverleners kunnen Gegevens gebruiken en openbaar maken, conform de geldende wetgeving, om hun producten en diensten te verbeteren of producten of diensten aan u te leveren.
Gegevens kunnen onder meer worden gebruikt voor: (a) het uitvoeren van de functionaliteiten van de Software; (b) het verbeteren, onderhouden, bijwerken of upgraden van de Software; (c) het verbeteren en ontwikkelen van bestaande en toekomstige producten en diensten van Derde-dienstverleners en anderen; (d) het aan u verstrekken van informatie over de door Derde-dienstverleners en anderen aangeboden producten en diensten; (e) het naleven van de toepasselijke wet- en regelgeving; en (f) voor zover aangeboden, het aan u leveren van locatiegebonden diensten van Derde-dienstverleners en andere partijen, zoals hieronder vermeld. Daarnaast kunnen Derde-dienstverleners zich het recht voorbehouden om Gegevens te gebruiken om zichzelf en derden te beschermen tegen illegaal, crimineel of schadelijk gedrag.
U bent ervan op de hoogte dat Sony, de Derde-leveranciers, Derde-dienstverleners of hun partners dergelijke locatiegegevens kunnen verzamelen, archiveren, verwerken en gebruiken voor het verlenen van dergelijke diensten en dat op deze diensten het privacybeleid van de betreffende derden van toepassing is. Door gebruik te maken van dergelijke diensten, geeft u aan dat u het privacybeleid met betrekking tot die diensten hebt gelezen en instemt met dergelijke activiteiten. Sony, haar gelieerde ondernemingen, partners en agenten zullen Gegevens niet doelbewust gebruiken om, zonder uw medeweten of toestemming, de identiteit van de eigenaar of gebruiker van de Software te achterhalen. Het gebruik van Gegevens geschiedt overeenkomstig het privacybeleid van Sony of de betreffende derde. Het huidige privacybeleid van Sony kunt u opvragen via het contactadres voor uw gebied of land.
12NLvinden op de website voor uw gebied of land die u gemakkelijk kunt selecteren via: https://www. sony. com/locale-selector. Het privacybeleid met betrekking tot persoonlijk herleidbare en andere gegevens die u verstrekt bij het gebruik van software of diensten van derden, kunt u opvragen bij de betreffende derden. Gegevens kunnen worden verwerkt, opgeslagen of overgedragen aan Sony, haar gelieerde ondernemingen of agenten die zijn gevestigd in een ander land dan het land waar u woont. Het kan zijn dat de gegevensbeschermings- en privacywetgeving in bepaalde landen niet hetzelfde beschermingsniveau biedt als in uw eigen land en dat u minder wettelijke rechten hebt met betrekking tot Gegevens die worden verwerkt en opgeslagen in of overdragen naar die landen.
Sony zal zich redelijkerwijs inspannen om passende technische en organisatorische maatregelen te treffen om onbevoegde toegang tot of openbaarmaking van Gegevens te voorkomen, maar garandeert niet dat het risico van misbruik van Gegevens volledig kan worden uitgesloten. AUTOMATISCHE UPDATE Sony, Derde-leveranciers of Derde-dienstverleners kunnen de Software van tijd tot tijd automatisch updaten of anderszins wijzigen – onder meer voor het aanscherpen van beveiligingsfuncties, het corrigeren van fouten en het verbeteren van functies – wanneer dit Apparaat met de servers van Sony of derden communiceert of op andere wijze. Door dergelijke updates of wijzigingen kunnen features of andere aspecten van de Software worden verwijderd of van karakter veranderen, met inbegrip van maar niet beperkt tot functies waar u op vertrouwt.
U bent ermee bekend en stemt ermee in dat degelijke activiteiten geheel naar goeddunken van Sony kunnen plaatsvinden en dat Sony aan het verdere gebruik van de Software de voorwaarde kan verbinden dat u de betreffende update of wijziging volledig moet installeren of accepteren.
Voor de toepassing van deze Overeenkomst worden eventuele updates/wijzigingen geacht deel uit te maken van de Software. Door deze Overeenkomst te aanvaarden, stemt u in met dergelijke updates/wijzigingen. GEHELE OVEREENKOMST, AFSTAND, GELDIGHEID BEPALINGEN Deze Overeenkomst en Sony’s privacybeleid, elk zoals van tijd tot tijd gewijzigd of aangepast, vormen samen de gehele overeenkomst tussen u en Sony met betrekking tot de Software. Indien Sony een recht of een bepaling van deze Overeenkomst niet uitoefent of afdwingt, wordt daarmee geen afstand gedaan van dat recht of die bepaling. Indien enig gedeelte van deze Overeenkomst ongeldig, onwettig of niet afdwingbaar wordt verklaard, wordt die bepaling voor zover toegestaan ten uitvoer gelegd teneinde de strekking van deze Overeenkomst te handhaven en blijven de overige gedeelten onverminderd van kracht.
TOEPASSELIJK RECHT EN BEVOEGDHEIDHet Verdrag der Verenigde Naties inzake internationale koopovereenkomsten betreffende roerende zaken is niet van toepassing op deze Overeenkomst. Op deze Overeenkomst is Japans recht van toepassing, met uitzondering van de internationale verwijzingsregels. Geschillen die voortvloeien uit deze Overeenkomst, zullen uitsluitend worden voorgelegd aan de bevoegde rechter in Tokio, Japan, en partijen stemmen hierbij in met de exclusieve bevoegdheid van die rechter.
RECHTSMIDDELENBehoudens andersluidende bepalingen in deze Overeenkomst bent u ermee bekend en stemt u ermee in dat schending of niet-nakoming van deze Overeenkomst door u onherstelbare schade kan opleveren voor Sony waarvoor een financiële schadevergoeding niet afdoende zou zijn, en u stemt ermee in dat Sony in dergelijke gevallen gerechtigd is die voorlopige voorzieningen aan te vragen die Sony noodzakelijk of passend acht.
Sony kan ook juridische en technische maatregelen nemen om schending van deze Overeenkomst te voorkomen en/of de naleving van deze Overeenkomst af te dwingen, met inbegrip van maar niet beperkt tot onmiddellijke beëindiging van uw gebruik van de Software, indien Sony naar eigen goeddunken oordeelt dat u deze Overeenkomst schendt of zult gaan schenden. Deze maatregelen gelden naast andere rechtsmiddelen die Sony in of buiten rechte of contractueel ter beschikking staan.
13NLNLBEËINDIGINGOnverminderd haar overige rechten kan Sony deze Overeenkomst beëindigen indien u een of meerdere voorwaarden hiervan niet naleeft. In dat geval dient u (i) het gebruik van de Software volledig te staken en eventuele kopieën van de Software te vernietigen; (ii) te voldoen aan de voorschriften in de onderstaande paragraaf getiteld "Uw verplichtingen inzake accounts". WIJZIGINGSONY BEHOUDT ZICH HET RECHT VOOR DE VOORWAARDEN VAN DEZE OVEREENKOMST NAAR EIGEN GOEDDUNKEN TE WIJZIGEN DOOR EEN KENNISGEVING HIEROMTRENT OP EEN DOOR SONY AANGEWEZEN WEBSITE TE PLAATSEN, PER E-MAIL NAAR EEN DOOR U OPGEGEVEN E-MAILADRES TE STUREN, TE VERSTREKKEN TIJDENS HET INSTALLEREN VAN UPGRADES/UPDATES, OF DOOR MIDDEL VAN EEN ANDERE WETTELIJK ERKENDE VORM VAN KENNISGEVING. Indien u niet instemt met de wijziging, dient u onmiddellijk contact op te nemen met Sony voor instructies.
Wanneer u de Software na de ingangsdatum van een dergelijke kennisgeving blijft gebruiken, betekent dit dat u zich aan deze wijziging gebonden acht. DERDE-BEGUNSTIGDENIedere Derde-leverancier is een uitdrukkelijk beoogde derde-begunstigde en heeft het recht om naleving van iedere bepaling van deze Overeenkomst met betrekking tot de Software van die partij af te dwingen. UW VERPLICHTINGEN INZAKE ACCOUNTSIndien u uw Apparaat terugbrengt naar de plaats van aankoop, verkoopt of anderszins overdraagt, of indien deze Overeenkomst wordt beëindigd, bent u verantwoordelijk voor en verplicht tot het verwijderen van alle accounts die u op het Apparaat hebt aangemaakt of die via het Apparaat toegankelijk zijn. U bent als enige verantwoordelijk voor de geheimhouding van accounts die u bij Sony of bij derden hebt en voor gebruikersnamen en wachtwoorden in verband met uw gebruik van het Apparaat.
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Sony SRS-RA5000 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Speaker Sony
Handleiding Speaker
Nieuwste handleidingen voor Speaker