Smeg SMTC01 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Smeg SMTC01 (20 pagina's) in de categorie Overige keukenapparatuur. Deze handleiding was nuttig voor 57 mensen en is beoordeeld door 5 gebruikers met een gemiddelde van 4.9 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
20
Downloads
1.533
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Overige keukenapparatuur |
| Model: | SMTC01 |
| Kleur van het product: | Chroom |
| Gewicht: | 1000 g |
| Breedte: | 220 mm |
| Diepte: | 75 mm |
| Hoogte: | 54 mm |
| Gewicht verpakking: | 1500 g |
| Breedte verpakking: | 270 mm |
| Diepte verpakking: | 85 mm |
| Hoogte verpakking: | 175 mm |
| Materiaal behuizing: | Aluminium, Steel |
| Land van herkomst: | Italië |
| Vaatwasserbestendige onderdelen: | Nee |
| Aantal per verpakking: | 1 stuk(s) |
| Compatibiliteit: | SMF01 |
| Type product: | Pastapers |
| Chemische belasting (Zweden): | Nee |
Handleiding Overige keukenapparatuur Smeg
15 Juni 2025
4 April 2025
1 April 2025
7 Mei 2024
7 Mei 2024
Handleiding Overige keukenapparatuur
Nieuwste handleidingen voor Overige keukenapparatuur
25 Mei 2026
13 Mei 2026
13 Mei 2026
10 Mei 2026
8 Mei 2026