Smeg SMPR01 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Smeg SMPR01 (5 pagina's) in de categorie Overige keukenapparatuur. Deze handleiding was nuttig voor 40 mensen en is beoordeeld door 5 gebruikers met een gemiddelde van 4.6 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
5
Downloads
932
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Overige keukenapparatuur |
| Model: | SMPR01 |
| Kleur van het product: | Chroom |
| Gewicht: | 1300 g |
| Breedte: | 240 mm |
| Diepte: | 54 mm |
| Hoogte: | 85 mm |
| Gewicht verpakking: | 1900 g |
| Breedte verpakking: | 290 mm |
| Diepte verpakking: | 90 mm |
| Hoogte verpakking: | 60 mm |
| Materiaal behuizing: | Aluminium, Steel |
| Land van herkomst: | Italië |
| Vaatwasserbestendige onderdelen: | Nee |
| Materiaal: | Aluminium |
| Merkcompatibiliteit: | Smeg |
| Soort apparaat: | Mixer |
| Compatibele producten: | SMF01 |
| Compatibiliteit: | SMF01/02/03/13 |
| Type product: | Pastapers |
| Chemische belasting (Zweden): | Nee |
| Aantal per pakket: | - paar/paren |
Handleiding Overige keukenapparatuur Smeg
15 Juni 2025
4 April 2025
1 April 2025
7 Mei 2024
7 Mei 2024
Handleiding Overige keukenapparatuur
Nieuwste handleidingen voor Overige keukenapparatuur
25 Mei 2026
13 Mei 2026
13 Mei 2026
10 Mei 2026
8 Mei 2026