Smeg SJF01 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Smeg SJF01 (19 pagina's) in de categorie Sapcentrifuge. Deze handleiding was nuttig voor 35 mensen en is beoordeeld door 8 gebruikers met een gemiddelde van 4.7 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
1.9 MB
Aantal pagina's
19
Downloads
1.294
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Sapcentrifuge |
| Model: | SJF01 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 7400 g |
| Breedte: | 171 mm |
| Diepte: | 270 mm |
| Hoogte: | 413 mm |
| Gewicht verpakking: | 10240 g |
| Breedte verpakking: | 410 mm |
| Diepte verpakking: | 310 mm |
| Hoogte verpakking: | 372 mm |
| Materiaal behuizing: | Kunststof |
| Makkelijk schoon te maken: | Ja |
| Aantal snelheden: | 1 |
| Vermogen: | 150 W |
| Aan/uitschakelaar: | Ja |
| Snoeropslag: | Ja |
| Anti-slip voetjes: | Ja |
| Reverse: | Ja |
| Vruchtvleescontainer: | Ja |
| Sapcontainer: | Ja |
| Reinigingsborsteltje: | Ja |
| Receptenboek: | Ja |
| Rotatiesnelheid: | 43 RPM |
| Kan: | Ja |
| Blender: | 0.5 l |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type product: | Slowjuicer |
| Voedselstamper: | Ja |
Handleiding Sapcentrifuge Smeg
30 Augustus 2023
18 Juli 2023
27 Juni 2023
28 Februari 2023
17 Januari 2023
Handleiding Sapcentrifuge
Nieuwste handleidingen voor Sapcentrifuge
30 Mei 2026
27 Mei 2026
4 Mei 2026
3 Mei 2026
2 Mei 2026