Smeg CJF11 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Smeg CJF11 (88 pagina's) in de categorie Sapcentrifuge. Deze handleiding was nuttig voor 107 mensen en is beoordeeld door 7 gebruikers met een gemiddelde van 4.0 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
7.1 MB
Aantal pagina's
88
Downloads
1.713
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Sapcentrifuge |
| Model: | CJF11 |
| Kleur van het product: | Rood |
| Gewicht: | 2560 g |
| Breedte: | 189 mm |
| Diepte: | 165 mm |
| Hoogte: | 281 mm |
| Snoerlengte: | 1 m |
| Gewicht verpakking: | 3700 g |
| Breedte verpakking: | 242 mm |
| Diepte verpakking: | 220 mm |
| Hoogte verpakking: | 348 mm |
| Materiaal behuizing: | Kunststof |
| Aantal snelheden: | 1 |
| Vermogen: | 70 W |
| Snoeropslag: | Ja |
| Aantal per verpakking: | 1 stuk(s) |
| Bevat geen: | Bisfenol A / BPA |
| Anti-druppelfunctie: | Ja |
| Sapcontainer: | Nee |
| Deksel: | Ja |
| Kom: | Nee |
| Aantal perskegels: | 1 |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
| Anti- slip grondvlak: | Ja |
| Direct doorstroomde: | Ja |
| Pulpfilter: | Ja |
| Perskegel materiaal: | Roestvrijstaal |
Handleiding Sapcentrifuge Smeg
18 Juli 2023
27 Juni 2023
28 Februari 2023
17 Januari 2023
6 November 2022
Handleiding Sapcentrifuge
Nieuwste handleidingen voor Sapcentrifuge
30 Mei 2026
27 Mei 2026
4 Mei 2026
3 Mei 2026
2 Mei 2026