Smeg HB96GXBE3 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Smeg HB96GXBE3 (22 pagina's) in de categorie Fornuis. Deze handleiding was nuttig voor 527 mensen en is beoordeeld door 3 gebruikers met een gemiddelde van 4.9 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
1.8 MB
Aantal pagina's
22
Downloads
1.536
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Fornuis |
| Model: | HB96GXBE3 |
| Apparaatplaatsing: | Ingebouwd |
| Soort bediening: | Draaiknop |
| Kleur van het product: | Roestvrijstaal |
| Breedte: | 900 mm |
| Diepte: | 645 mm |
| Hoogte: | 80 mm |
| Kinderslot: | Nee |
| Vermogen brander/kookzone 2: | 1800 W |
| Vermogen brander/kookzone 3: | 1800 W |
| Vermogen brander/kookzone 1: | 4000 W |
| Aantal branders/kookzones: | 6 zone(s) |
| Type kookplaat: | Gaskookplaat |
| Electronische ontsteking: | Ja |
| Type brander/kookzone 1: | Extra groot |
| Type brander/kookzone 2: | Regulier |
| Type brander/kookzone 3: | Regulier |
| Makkelijk schoon te maken: | Ja |
| Aantal gaspitten: | 6 zone(s) |
| Aantal elektronische kook zones: | 0 zone(s) |
| Vermogen: | 11650 W |
| Type brander/kookzone 4: | Sudderen |
| Vermogen brander/kookzone 4: | 1050 W |
| Voedingsbron brander/kookzone 1: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 2: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 3: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 4: | Gas |
| Wokbrander: | Ja |
| Positie brander/kookzone 1: | Links achter |
| Positie brander/kookzone 2: | Links voor |
| Positie brander/kookzone 3: | Midden achter |
| Positie brander/kookzone 4: | Midden voor |
| Kookzone 1 vorm: | Rond |
| Kookzone 2 vorm: | Rond |
| Kookzone 3 vorm: | Rond |
| Kookzone 4 vorm: | Rond |
| Voedingsbron brander/kookzone 5: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 6: | Gas |
| Type brander/kookzone 5: | Groot |
| Type brander/kookzone 6: | Extra groot |
| Positie brander/kookzone 5: | Rechts achter |
| Vermogen brander/kookzone 5: | 3000 W |
| Positie brander/kookzone 6: | Rechts voor |
| Vermogen brander/kookzone 6: | 4000 W |
| Kookzone 5 vorm: | Rond |
| Kookzone 6 vorm: | Rond |
Handleiding Fornuis Smeg
8 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
Handleiding Fornuis
Nieuwste handleidingen voor Fornuis
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026