Smeg DT292PIT Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Smeg DT292PIT (35 pagina’s), behorend tot de categorie Wasdroger. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 26 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Smeg DT292PIT of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/35

DT292PIT
Tumble Dryer / User ManualEN
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Wasdroger |
| Model: | DT292PIT |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Buttons,Rotary |
| Kleur van het product: | Wit |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 609 mm |
| Hoogte: | 845 mm |
| Netbelasting: | 1000 W |
| Type lader: | Voorbelading |
| Droogsysteem: | Warmtepomp |
| Deurkleur: | Zwart |
| Materiaal trommel: | Roestvrijstaal |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Trommelinhoud: | 112 l |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 23 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Kinderslot: | Ja |
| Aantal droogprogramma's: | 15 |
| Droogklasse: | B |
| Duur cyclus: | 208 min |
| Geluidsniveau: | 65 dB |
| Anti-kreuk functie: | Ja |
| Vochtsensor: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | A++ |
| Energie consumptie: | 2.12 kWu |
| Jaarlijks energieverbruik: | 259 kWu |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Ja |
| Koelend medium: | R290 |
| Diepte wanneer de deur open is: | 1076 mm |
| Extra droog: | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| Verlichting in trommel: | Ja |
| Deur openingshoek: | 160 ° |
| Nominale capaciteit: | 9 kg |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A+++ tot D |
| Indicator filterreiniging: | Ja |
| Condens afvoerpomp: | Ja |
| Droogprogramma's: | Mix,Sport,Quick,Freshen-up,Delicate/silk,Cloth,Blouse/shirt,Cotton,Synthetics,Cupboard dry |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg DT292PIT stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Wasdroger Smeg
27 April 2026
28 Februari 2026
26 Februari 2026
17 Februari 2026
26 Januari 2026
11 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
Handleiding Wasdroger
Nieuwste handleidingen voor Wasdroger
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
22 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026