Smeg DT181IT Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Smeg DT181IT (1 pagina's) in de categorie Wasdroger. Deze handleiding was nuttig voor 35 mensen en is beoordeeld door 5 gebruikers met een gemiddelde van 4.6 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
1
Downloads
251
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Wasdroger |
| Model: | DT181IT |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Buttons, Rotary |
| Kleur van het product: | Wit |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 609 mm |
| Hoogte: | 845 mm |
| Netbelasting: | 1000 W |
| Type lader: | Voorbelading |
| Droogsysteem: | Warmtepomp |
| Deurkleur: | Wit |
| Materiaal trommel: | Roestvrijstaal |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Trommelinhoud: | 112 l |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 23 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Kinderslot: | Ja |
| Aantal droogprogramma's: | 15 |
| Droogklasse: | B |
| Duur cyclus: | 178 min |
| Geluidsniveau: | 65 dB |
| Anti-kreuk functie: | Ja |
| Vochtsensor: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | A+ |
| Energie consumptie: | 2.31 kWu |
| Jaarlijks energieverbruik: | 285 kWu |
| Extra droog: | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| Verlichting in trommel: | Ja |
| Deur openingshoek: | 160 ° |
| Aanpasbaar droogniveau: | Ja |
| Nominale capaciteit: | 8 kg |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A+++ tot D |
| Indicator filterreiniging: | Ja |
| Droogprogramma's: | Mix, Quick, Freshen-up, Delicate/silk, Jeans/denim, Blouse/shirt, Cotton, Synthetics, Iron dry, Cupboard dry |
Handleiding Wasdroger Smeg
27 April 2026
28 Februari 2026
26 Februari 2026
17 Februari 2026
26 Januari 2026
Handleiding Wasdroger
Nieuwste handleidingen voor Wasdroger
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026