Smeg DN93SL Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Smeg DN93SL (44 pagina’s), behorend tot de categorie Wasdroger. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 48 mensen en kreeg gemiddeld 4.9 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Smeg DN93SL of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/44

DN93SL
A
+++
194
kWh/annum
215
min/cycle*
9
kg
63
db
ABCDEFG
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Wasdroger |
| Model: | DN93SL |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Rotary, Touch |
| Kleur van het product: | Wit |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Warmtebron: | Electrisch |
| Gewicht: | 46500 g |
| Breedte: | 598 mm |
| Diepte: | 653 mm |
| Hoogte: | 846 mm |
| Netbelasting: | 800 W |
| Type lader: | Voorbelading |
| Droogsysteem: | Warmtepomp |
| Deurkleur: | Wit |
| Materiaal trommel: | Roestvrijstaal |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Trommelinhoud: | 118 l |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Kinderslot: | Ja |
| Wi-Fi-besturing: | Nee |
| Aantal droogprogramma's: | 15 |
| Duur cyclus: | 215 min |
| Geluidsniveau: | 63 dB |
| Anti-kreuk functie: | Ja |
| Vochtsensor: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | A+++ |
| Energie consumptie: | 1.62 kWu |
| Jaarlijks energieverbruik: | 194 kWu |
| Gewicht verpakking: | 47500 g |
| Koelend medium: | R290 |
| Inverter technologie: | Ja |
| Near Field Communication (NFC): | Nee |
| Tijdsduur tot uitschakelen: | 30 min |
| Verstelbare voeten: | Ja |
| Extra droog: | Ja |
| Stroomverbruik (ingeschakeld houden): | 1 W |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.47 W |
| Verlichting in trommel: | Ja |
| LED programmavoortgangsindicator: | Ja |
| Deur openingshoek: | 155 ° |
| Aanpasbaar droogniveau: | Ja |
| Nominale capaciteit: | 9 kg |
| Deur opening diameter: | 400 mm |
| AC-ingangsspanning: | 230 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LCD |
| Energie-efficiëntieschaal: | A+++ tot D |
| Indicator filterreiniging: | Ja |
| Indicator watertank vol: | Ja |
| Droogprogramma's: | Blouse/shirt, Cotton cupboard dry, Cotton iron dry, Daily, Down wear/duvet, Eco, Hygiene/anti-allergy, Hygienic freshen-up, Jeans/denim, Mix, Quick, Silent, Steam, Synthetics cupboard dry, Synthetics iron dry, Timed, Wool |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg DN93SL stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Wasdroger Smeg
27 April 2026
28 Februari 2026
26 Februari 2026
17 Februari 2026
26 Januari 2026
11 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
Handleiding Wasdroger
Nieuwste handleidingen voor Wasdroger
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
22 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026