Smeg DN83SE Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Smeg DN83SE (1 pagina’s), behorend tot de categorie Wasdroger. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 39 mensen en kreeg gemiddeld 4.5 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Smeg DN83SE of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/1

DN83SE
A
+++
177
kWh/annum
174
min/cycle*
8
kg
63
db
ABCDEFG
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Wasdroger |
| Model: | DN83SE |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Rotary, Touch |
| Kleur van het product: | Wit |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Warmtebron: | Electrisch |
| Gewicht: | 45000 g |
| Breedte: | 598 mm |
| Diepte: | 607 mm |
| Hoogte: | 846 mm |
| Netbelasting: | 800 W |
| Type lader: | Voorbelading |
| Droogsysteem: | Warmtepomp |
| Deurstijl: | Glazen deur |
| Deurkleur: | Wit |
| Materiaal trommel: | Roestvrijstaal |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Trommelinhoud: | 110 l |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Kinderslot: | Ja |
| Aantal droogprogramma's: | 15 |
| Duur cyclus: | 174 min |
| Geluidsniveau: | 63 dB |
| Anti-kreuk functie: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | A+++ |
| Energie consumptie: | 1.44 kWu |
| Jaarlijks energieverbruik: | 177 kWu |
| Gewicht verpakking: | 46000 g |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Ja |
| Koelend medium: | R290 |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.47 W |
| Verlichting in trommel: | Ja |
| Deur openingshoek: | 160 ° |
| Nominale capaciteit: | 8 kg |
| AC-ingangsspanning: | 230 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A+++ tot D |
| Droogprogramma's: | Blouse/shirt, Cotton, Down wear/duvet, Eco, Hygiene/anti-allergy, Jeans/denim, Mix, Outdoor/sport, Quick, Refresh, Silent, Steam, Synthetics, Wool |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg DN83SE stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Wasdroger Smeg
27 April 2026
28 Februari 2026
26 Februari 2026
17 Februari 2026
26 Januari 2026
11 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
Handleiding Wasdroger
Nieuwste handleidingen voor Wasdroger
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
22 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026