Smeg DHT81EIT Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Smeg DHT81EIT (1 pagina’s), behorend tot de categorie Wasdroger. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 36 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Smeg DHT81EIT of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/1

DHT81EIT
A
+
297
kWh/annum
179
min/cycle*
8
kg
66
db
ACDEFGB
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Wasdroger |
| Model: | DHT81EIT |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Draaiknop |
| Kleur van het product: | Wit |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Warmtebron: | Electrisch |
| Breedte: | 595 mm |
| Diepte: | 609 mm |
| Hoogte: | 846 mm |
| Type lader: | Voorbelading |
| Droogsysteem: | Warmtepomp |
| Materiaal trommel: | Roestvrijstaal |
| Trommelinhoud: | 118 l |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Kinderslot: | Ja |
| Aantal droogprogramma's: | 16 |
| Duur cyclus: | 179 min |
| Geluidsniveau: | 66 dB |
| Anti-kreuk functie: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | A+ |
| Energie consumptie: | 2.47 kWu |
| Jaarlijks energieverbruik: | 299 kWu |
| Stroomverbruik (in standby): | 1 W |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| Verlichting in trommel: | Ja |
| Nominale capaciteit: | 8 kg |
| Deur opening diameter: | 340 mm |
| Type beeldscherm: | LED |
| Droogprogramma's: | Sport, Quick, Freshen-up, Delicate/silk, Jeans/denim, Blouse/shirt, Cotton, Synthetics |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg DHT81EIT stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Wasdroger Smeg
27 April 2026
28 Februari 2026
26 Februari 2026
17 Februari 2026
26 Januari 2026
11 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
Handleiding Wasdroger
Nieuwste handleidingen voor Wasdroger
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
22 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026