Smeg DHT83EES1 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Smeg DHT83EES1 (1 pagina's) in de categorie Wasdroger. Deze handleiding was nuttig voor 36 mensen en is beoordeeld door 5 gebruikers met een gemiddelde van 4.4 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
1
Downloads
636
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Wasdroger |
| Model: | DHT83EES1 |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Buttons, Rotary |
| Kleur van het product: | Silver, White |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 597 mm |
| Diepte: | 620 mm |
| Hoogte: | 846 mm |
| Netbelasting: | 800 W |
| Type lader: | Voorbelading |
| Droogsysteem: | Warmtepomp |
| Deurstijl: | Glazen deur |
| Deurkleur: | Silver, White |
| Materiaal trommel: | Roestvrijstaal |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Trommelinhoud: | 118 l |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Kinderslot: | Ja |
| Wi-Fi-besturing: | Nee |
| Aantal droogprogramma's: | 16 |
| Droogklasse: | A |
| Duur cyclus: | 174 min |
| Geluidsniveau: | 64 dB |
| Anti-kreuk functie: | Ja |
| Vochtsensor: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | A+++ |
| Energie consumptie: | 1.42 kWu |
| Jaarlijks energieverbruik: | 176 kWu |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Ja |
| Koelend medium: | R290 |
| Inverter technologie: | Ja |
| Near Field Communication (NFC): | Nee |
| Tijdsduur tot uitschakelen: | 30 min |
| Waarschuwingssignaal: | Ja |
| Extra droog: | Ja |
| Stroomverbruik (in standby): | 1 W |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| Verlichting in trommel: | Ja |
| Deur openingshoek: | 155 ° |
| Nominale capaciteit: | 8 kg |
| Deur opening diameter: | 400 mm |
| AC-ingangsspanning: | 230 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A+++ tot D |
| Indicator filterreiniging: | Ja |
| Droogprogramma's: | Wool, Quick, Freshen-up, Delicate/silk, Jeans/denim, Cotton, Synthetics, Iron dry, Cupboard dry |
Handleiding Wasdroger Smeg
27 April 2026
28 Februari 2026
26 Februari 2026
17 Februari 2026
26 Januari 2026
Handleiding Wasdroger
Nieuwste handleidingen voor Wasdroger
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026