Smeg DHT71EIT Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Smeg DHT71EIT (28 pagina's) in de categorie Wasdroger. Deze handleiding was nuttig voor 31 mensen en is beoordeeld door 9 gebruikers met een gemiddelde van 4.9 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
28
Downloads
1.605
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Wasdroger |
| Model: | DHT71EIT |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Buttons, Rotary |
| Kleur van het product: | Wit |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 595 mm |
| Diepte: | 609 mm |
| Hoogte: | 846 mm |
| Type lader: | Voorbelading |
| Droogsysteem: | Warmtepomp |
| Materiaal trommel: | Roestvrijstaal |
| Trommelinhoud: | 118 l |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Kinderslot: | Ja |
| Aantal droogprogramma's: | 16 |
| Droogklasse: | B |
| Duur cyclus: | - min |
| Geluidsniveau: | 66 dB |
| Anti-kreuk functie: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | A+ |
| Energie consumptie: | 2.15 kWu |
| Jaarlijks energieverbruik: | 266 kWu |
| Stroomverbruik (in standby): | 1 W |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| Verlichting in trommel: | Ja |
| Nominale capaciteit: | 7 kg |
| Deur opening diameter: | 340 mm |
| Type beeldscherm: | LED |
| Droogprogramma's: | Sport, Quick, Freshen-up, Delicate/silk, Jeans/denim, Blouse/shirt, Cotton, Synthetics |
Handleiding Wasdroger Smeg
27 April 2026
28 Februari 2026
26 Februari 2026
17 Februari 2026
26 Januari 2026
Handleiding Wasdroger
Nieuwste handleidingen voor Wasdroger
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026