Smeg DHT38PLIT Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Smeg DHT38PLIT (23 pagina’s), behorend tot de categorie Wasdroger. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 41 mensen en kreeg gemiddeld 5.0 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Smeg DHT38PLIT of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/23

DHT82EIN
Dryer
User Manual
Asciugatrice
Manuale utente
2960312565_EN/171219.1727
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Wasdroger |
| Model: | DHT38PLIT |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Rotary, Touch |
| Kleur van het product: | Silver, White |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 595 mm |
| Diepte: | 609 mm |
| Hoogte: | 846 mm |
| Type lader: | Voorbelading |
| Droogsysteem: | Warmtepomp |
| Materiaal trommel: | Roestvrijstaal |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Kinderslot: | Ja |
| Aantal droogprogramma's: | 16 |
| Droogklasse: | A |
| Duur cyclus: | 185 min |
| Geluidsniveau: | 66 dB |
| Anti-kreuk functie: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | A+++-10% |
| Energie consumptie: | 1.29 kWu |
| Jaarlijks energieverbruik: | 159 kWu |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Ja |
| Inverter technologie: | Ja |
| Waarschuwingssignaal: | Ja |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.4 W |
| Verlichting in trommel: | Ja |
| LED programmavoortgangsindicator: | Ja |
| Nominale capaciteit: | 8 kg |
| Type beeldscherm: | LCD |
| Indicator filterreiniging: | Ja |
| Condens afvoerpomp: | Ja |
| Droogprogramma's: | Wool, Mix, Timed, Quick, Freshen-up, Delicate/silk, Jeans/denim, Blouse/shirt, Cotton, Synthetics |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg DHT38PLIT stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Wasdroger Smeg
27 April 2026
28 Februari 2026
26 Februari 2026
17 Februari 2026
26 Januari 2026
11 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
Handleiding Wasdroger
Nieuwste handleidingen voor Wasdroger
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
22 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026