Smeg DT383PIT Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Smeg DT383PIT (36 pagina’s), behorend tot de categorie Wasdroger. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 34 mensen en kreeg gemiddeld 4.0 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Smeg DT383PIT of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/36

Tumble Dryer / User ManualEN
DT383PIT
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Wasdroger |
| Model: | DT383PIT |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Buttons, Rotary |
| Kleur van het product: | Wit |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 609 mm |
| Hoogte: | 845 mm |
| Netbelasting: | 1000 W |
| Type lader: | Voorbelading |
| Droogsysteem: | Warmtepomp |
| Deurkleur: | Zwart |
| Materiaal trommel: | Roestvrijstaal |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Trommelinhoud: | 112 l |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 23 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Kinderslot: | Ja |
| Aantal droogprogramma's: | 15 |
| Droogklasse: | B |
| Duur cyclus: | 179 min |
| Geluidsniveau: | 65 dB |
| Anti-kreuk functie: | Ja |
| Vochtsensor: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | A+++ |
| Energie consumptie: | 1.39 kWu |
| Jaarlijks energieverbruik: | 176 kWu |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Ja |
| Koelend medium: | R290 |
| Inverter technologie: | Ja |
| Diepte wanneer de deur open is: | 1076 mm |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| Verlichting in trommel: | Ja |
| Deur openingshoek: | 160 ° |
| Nominale capaciteit: | 8 kg |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A+++ tot D |
| Indicator filterreiniging: | Ja |
| Droogprogramma's: | Wool, Mix, Timed, Freshen-up, Delicate/silk, Blouse/shirt, Cotton, Towel, Synthetics |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg DT383PIT stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Wasdroger Smeg
27 April 2026
28 Februari 2026
26 Februari 2026
17 Februari 2026
26 Januari 2026
11 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
Handleiding Wasdroger
Nieuwste handleidingen voor Wasdroger
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
22 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026