Smeg DNP82SEIN Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Smeg DNP82SEIN (34 pagina’s), behorend tot de categorie Wasdroger. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 29 mensen en kreeg gemiddeld 4.9 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Smeg DNP82SEIN of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/34

DNP82SEIN
Dryer
User Manual
Asciugatrice
Manuale utente
2960313609_EN/ 17-01-23.(13:45)
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Wasdroger |
| Model: | DNP82SEIN |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Rotary, Touch |
| Kleur van het product: | Wit |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Warmtebron: | Electrisch |
| Gewicht: | 42000 g |
| Breedte: | 598 mm |
| Diepte: | 607 mm |
| Hoogte: | 846 mm |
| Netbelasting: | 900 W |
| Type stekker: | Type F |
| Type lader: | Voorbelading |
| Droogsysteem: | Warmtepomp |
| Deurstijl: | Glazen deur |
| Deurkleur: | Zwart |
| Materiaal trommel: | Roestvrijstaal |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Trommelinhoud: | 110 l |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Afneembaar bovenkant: | Nee |
| Wi-Fi-besturing: | Nee |
| Aantal droogprogramma's: | 15 |
| Duur cyclus: | 179 min |
| Geluidsniveau: | 64 dB |
| Anti-kreuk functie: | Ja |
| Vochtsensor: | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik: | 236 kWu |
| Gewicht verpakking: | 43000 g |
| Breedte verpakking: | 650 mm |
| Diepte verpakking: | 630 mm |
| Hoogte verpakking: | 885 mm |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Ja |
| Geschikt voor paneelaanpassing: | Nee |
| Bluetooth: | Nee |
| Stroom: | 10 A |
| Koelend medium: | R290 |
| Deurpaneel inbegrepen: | Nee |
| Zelfreinigend: | Ja |
| Inverter technologie: | Nee |
| Near Field Communication (NFC): | Nee |
| Aan-/uitknop: | Ja |
| Verstelbare voeten: | Ja |
| Laag ingebouwde capability (open aan bovenkant): | Nee |
| Land van herkomst: | Turkije |
| Douane productcode (TARIC): | 84501190 |
| Gebruiksklaar-indicatielampje: | Ja |
| Waarschuwingssignaal: | Ja |
| Extra droog: | Ja |
| Aantal verstelbare voetjes: | 4 |
| Smartphone ondersteuning op afstand: | Nee |
| Stroomverbruik (ingeschakeld houden): | 1 W |
| Verlichting in trommel: | Ja |
| Deur openingshoek: | 160 ° |
| Easy Iron-functie: | Ja |
| Oververhittingsbeveiliging: | Ja |
| Ingebouwde condensafvoer: | Ja |
| Aanpasbaar droogniveau: | Ja |
| Aantal droogniveaus: | 5 |
| Droogrek inbegrepen: | Nee |
| Nominale capaciteit: | 8 kg |
| AC-ingangsspanning: | 230 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Koelkast medium gewicht: | 0.115 g |
| Type beeldscherm: | LCD |
| Energie-efficiëntieschaal: | A+++ tot G |
| Code geharmoniseerd systeem (HS): | 845011 |
| Indicator filterreiniging: | Ja |
| Indicator watertank vol: | Ja |
| Condens afvoerpomp: | Ja |
| Droogprogramma's: | Blanket, Cotton, Cotton eco, Hygienic drying, Hygienic freshen-up, Jeans/denim, Mix, Outdoor/sport, Quick, Shirts, Steam, Synthetics, Timed, Towel |
| Pluisfilter: | Ja |
| Intrastatcode: | 84501190 |
| Garantieperiode: | 2 jaar |
| Downloadbare extra programma's: | Nee |
| Zoemer uit: | Nee |
| Koel drogen: | Ja |
| Droogheidsniveau-indicator: | Ja |
| Vertraagde start (min): | 1 uur |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg DNP82SEIN stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Wasdroger Smeg
27 April 2026
28 Februari 2026
26 Februari 2026
17 Februari 2026
26 Januari 2026
11 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
Handleiding Wasdroger
Nieuwste handleidingen voor Wasdroger
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
22 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026