Smeg CDL73 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Smeg CDL73 (29 pagina's) in de categorie Wasdroger. Deze handleiding was nuttig voor 118 mensen en is beoordeeld door 4 gebruikers met een gemiddelde van 4.8 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
29
Downloads
408
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Wasdroger |
| Model: | CDL73 |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Buttons, Rotary |
| Kleur van het product: | Wit |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 600 mm |
| Diepte: | 650 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
| Netbelasting: | 2800 W |
| Type lader: | Voorbelading |
| Droogsysteem: | Condensatie |
| Materiaal trommel: | Roestvrijstaal |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Geluidsniveau: | 64 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | B |
| Energie consumptie: | 4.13 kWu |
| Jaarlijks energieverbruik: | 497 kWu |
| Verlichting in trommel: | Ja |
| Nominale capaciteit: | 7 kg |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
Handleiding Wasdroger Smeg
27 April 2026
28 Februari 2026
26 Februari 2026
17 Februari 2026
26 Januari 2026
Handleiding Wasdroger
Nieuwste handleidingen voor Wasdroger
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026