SE Electronics VR1 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van SE Electronics VR1 (39 pagina’s), behorend tot de categorie Microfoon. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 54 mensen en kreeg gemiddeld 4.3 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over SE Electronics VR1 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/39

VR1 VR2
User Manual
Product specificaties
| Merk: | SE Electronics |
| Categorie: | Microfoon |
| Model: | VR1 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Breedte: | 33 mm |
| Diepte: | 17 mm |
| Hoogte: | 127 mm |
| Soort: | Microfoon voor studio's |
| Connectiviteitstechnologie: | Bedraad |
| Certificering: | CE |
| Opbergetui: | Ja |
| Aansluiting: | XLR-3 |
| Verpakkingsinhoud: | microphone stand clip, thread adapter, shock mount |
| Gevoeligheid microfoon: | -55 dB |
| Frequentie microfoon: | 20 - 20000 Hz |
| Microphone input impedance: | 300 Ohm |
| Aantal producten inbegrepen: | 1 stuk(s) |
| Maximaal geluidsdrukniveau (1 kHz): | 135 dB |
| Gewicht microfoon: | 230 g |
| Microfoon Signal-to-Noise Ratio (SNR): | 75 dB |
| Gevoeligheid (1 kHz): | 1.78 mV/Pa |
| Eigenruis: | 19 dB |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met SE Electronics VR1 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Microfoon SE Electronics
9 December 2025
11 Augustus 2025
10 Juni 2025
14 Augustus 2024
14 Augustus 2024
27 Maart 2024
11 Maart 2024
11 Maart 2024
11 Maart 2024
26 Februari 2024
Handleiding Microfoon
Nieuwste handleidingen voor Microfoon
23 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
19 Mei 2026
13 Mei 2026
12 Mei 2026
12 Mei 2026
12 Mei 2026
11 Mei 2026