Rowenta Steam Force DW9280 Handleiding
Rowenta Strijkijzer Steam Force DW9280
Bekijk gratis de handleiding van Rowenta Steam Force DW9280 (23 pagina’s), behorend tot de categorie Strijkijzer. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 38 mensen en kreeg gemiddeld 4.3 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Rowenta Steam Force DW9280 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/23

1103909744/03 - 05/15
03/2013
Product specificaties
| Merk: | Rowenta |
| Categorie: | Strijkijzer |
| Model: | Steam Force DW9280 |
| Kleur van het product: | Blauw |
| Snoerlengte: | 2.5 m |
| Soort: | Droog- & stoomstrijkijzer |
| Vermogen: | 1800 W |
| Capaciteit watertank: | 0.35 l |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 5 |
| Automatisch antikalksysteem: | Ja |
| Anti-druppelfunctie: | Ja |
| Sproeifunctie: | Ja |
| Continu stoom uitvoering: | - g/min |
| Verticale stoomfunctie: | Ja |
| Variabele stoom: | Ja |
| Zoolplaat materiaal/coating: | Roestvrijstalen zoolplaat |
| Steam boost performance: | 35 g/min |
| Stoomstoot functie: | Ja |
| Anti-kalkaanslag: | Ja |
| Precisiepunt: | Ja |
| Continue stoomverspreiding: | Heart,Side,Tip |
| Voorgeprogrammeerde temperaturen: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Rowenta Steam Force DW9280 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Strijkijzer Rowenta
10 April 2026
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
Handleiding Strijkijzer
Nieuwste handleidingen voor Strijkijzer
28 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026