Rowenta Pro-Master DW8080 Handleiding
Rowenta Strijkijzer Pro-Master DW8080
Bekijk gratis de handleiding van Rowenta Pro-Master DW8080 (25 pagina’s), behorend tot de categorie Strijkijzer. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 34 mensen en kreeg gemiddeld 4.3 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Rowenta Pro-Master DW8080 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/25

www.rowenta.com
Groupe SEB USA - 2121 Eden Road
Millville, NJ 08332, USA - Tel: 1-800-769-3682
Groupe SEB Canada Inc, 345 Passmore Avenue
Scarborough, Ontario, M1V 3N8
Groupe SEB México, S.A. de C.V.
Calle Goldsmith 38-401 Piso 4 - Polanco Ciudad de México C.P. 11560, México,
R.F.C. GSM8211123P5 TEL. 52 83 93 00
Instruction for use
Mode d’emploi
Instructivo de operación
EN
FR
ES
Product specificaties
| Merk: | Rowenta |
| Categorie: | Strijkijzer |
| Model: | Pro-Master DW8080 |
| Kleur van het product: | Blue,White |
| Snoerlengte: | 2.4 m |
| Soort: | Stoomstrijkijzer |
| Vermogen: | 1700 W |
| Capaciteit watertank: | 2.4 l |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Automatisch antikalksysteem: | Ja |
| Anti-druppelfunctie: | Ja |
| Sproeifunctie: | Ja |
| Continu stoom uitvoering: | - g/min |
| Verticale stoomfunctie: | Ja |
| Variabele stoom: | Ja |
| Zoolplaat materiaal/coating: | Microsteam 400-strijkzool |
| Steam boost performance: | 35 g/min |
| Stoomstoot functie: | Ja |
| Anti-kalkaanslag: | Ja |
| Precisiepunt: | Ja |
| Continue stoomverspreiding: | Heart,Side,Tip |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Rowenta Pro-Master DW8080 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Strijkijzer Rowenta
10 April 2026
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
7 Juli 2025
Handleiding Strijkijzer
Nieuwste handleidingen voor Strijkijzer
28 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026