Rowenta Silence Steam Extreme Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Rowenta Silence Steam Extreme (20 pagina's) in de categorie Strijkijzer. Deze handleiding was nuttig voor 16 mensen en is beoordeeld door 9 gebruikers met een gemiddelde van 4.4 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
20
Downloads
1.051
Product specificaties
| Merk: | Rowenta |
| Categorie: | Strijkijzer |
| Model: | Silence Steam Extreme |
| Kleur van het product: | Blauw |
| Waterniveau-indicator: | Ja |
| Vermogen: | 2400 W |
| Capaciteit watertank: | 1.4 l |
| Snoeropslag: | Ja |
| Indicatielampje: | Ja |
| Instelbare thermostaat: | Ja |
| Soft grip: | Ja |
| Oververhittingsbeveiliging: | Ja |
| Continu stoom uitvoering: | 120 g/min |
| Afneembare watertank: | Ja |
| Elk moment bij te vullen: | Ja |
| Variabele stoom: | Ja |
| Steam boost performance: | 420 g/min |
| Maximale stoomdruk: | 6.5 bar |
| Lampje voor stoom klaar: | Ja |
| Spitse voorkant om moeilijk bereikbare plekjes te strijken: | Ja |
| Temperatuur klaar-indicator: | Ja |
| Lampje voor reservoir leeg: | Ja |
| Extra duidelijke indicator: | Ja |
| Energiebesparend: | Ja |
Handleiding Strijkijzer Rowenta
10 April 2026
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
Handleiding Strijkijzer
Nieuwste handleidingen voor Strijkijzer
28 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026