Rowenta Effective DX1550 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Rowenta Effective DX1550 (36 pagina's) in de categorie Strijkijzer. Deze handleiding was nuttig voor 19 mensen en is beoordeeld door 9 gebruikers met een gemiddelde van 4.3 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
3.6 MB
Aantal pagina's
36
Downloads
1.551
Product specificaties
| Merk: | Rowenta |
| Categorie: | Strijkijzer |
| Model: | Effective DX1550 |
| Kleur van het product: | Blauw |
| Gewicht: | 1210 g |
| Breedte: | 122 mm |
| Diepte: | 286 mm |
| Hoogte: | 141 mm |
| Snoerlengte: | 2 m |
| Gewicht verpakking: | 1643 g |
| Breedte verpakking: | 133 mm |
| Diepte verpakking: | 308 mm |
| Hoogte verpakking: | 166 mm |
| Soort: | Droogstrijken |
| Capaciteit watertank: | 0.25 l |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Land van herkomst: | China |
| Instelbare thermostaat: | Ja |
| ECO mode: | Nee |
| Automatisch antikalksysteem: | Ja |
| Anti-druppelfunctie: | Ja |
| Automatische uitschakeling na: | 8 min |
| Sproeifunctie: | Ja |
| Continu stoom uitvoering: | 30 g/min |
| Verticale stoomfunctie: | Ja |
| Variabele stoom: | Ja |
| Zoolplaat materiaal/coating: | Roestvrijstalen zoolplaat |
| Steam boost performance: | 110 g/min |
| Continue stoom: | Ja |
| Stoomstoot functie: | Ja |
| Draadloos: | Nee |
| Ontworpen voor reizen: | Nee |
| Zichtbaar waterniveau: | Ja |
| Anti-kalkaanslag: | Ja |
| Ergonomische handvat: | Nee |
| Kalkindicator: | Nee |
| Vermogen van strijkijzer: | 2200 W |
| Anti-kalkcassette: | Nee |
| Sterwaardering krasbestendige zoolplaat: | 3 |
| Continue stoomverspreiding: | Side, Tip |
Handleiding Strijkijzer Rowenta
10 April 2026
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
Handleiding Strijkijzer
Nieuwste handleidingen voor Strijkijzer
28 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026