Rowenta Effective DW1120 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Rowenta Effective DW1120 (97 pagina's) in de categorie Strijkijzer. Deze handleiding was nuttig voor 55 mensen en is beoordeeld door 7 gebruikers met een gemiddelde van 4.0 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
10.3 MB
Aantal pagina's
97
Downloads
979
Product specificaties
| Merk: | Rowenta |
| Categorie: | Strijkijzer |
| Model: | Effective DW1120 |
| Kleur van het product: | White, Lilac |
| Gewicht: | 1200 g |
| Breedte: | 130 mm |
| Diepte: | 290 mm |
| Hoogte: | 130 mm |
| Snoerlengte: | 2 m |
| Gewicht verpakking: | 1647 g |
| Breedte verpakking: | 137 mm |
| Diepte verpakking: | 305 mm |
| Hoogte verpakking: | 173 mm |
| Soort: | Droog- & stoomstrijkijzer |
| Capaciteit watertank: | 0.25 l |
| Automatisch uitschakelen: | Nee |
| Land van herkomst: | China |
| Instelbare thermostaat: | Ja |
| Automatische snoeropwinder: | Nee |
| Snelle hitte: | Ja |
| Automatisch antikalksysteem: | Ja |
| Anti-druppelfunctie: | Ja |
| Waterreservoir: | Ingebouwd |
| Sproeifunctie: | Ja |
| Continu stoom uitvoering: | 30 g/min |
| Verticale stoomfunctie: | Ja |
| Variabele stoom: | Ja |
| Zoolplaat materiaal/coating: | Roestvrijstalen zoolplaat |
| Steam boost performance: | 110 g/min |
| Continue stoom: | Ja |
| Stoomstoot functie: | Ja |
| Draadloos: | Nee |
| Ontworpen voor reizen: | Nee |
| Anti-kalkaanslag: | Ja |
| Ergonomische handvat: | Ja |
| Kalkindicator: | Nee |
| Precisiepunt: | Ja |
| Vermogen van strijkijzer: | 2200 W |
| Anti-kalkcassette: | Nee |
| Sterwaardering krasbestendige zoolplaat: | 5 |
| Continue stoomverspreiding: | Heart, Side, Tip |
| Vulopening grootte: | Medium |
| Stabiele steun voor onderkant van strijkijzer: | Ja |
Handleiding Strijkijzer Rowenta
10 April 2026
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
Handleiding Strijkijzer
Nieuwste handleidingen voor Strijkijzer
28 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026