Rowenta DW8061 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Rowenta DW8061 (28 pagina's) in de categorie Strijkijzer. Deze handleiding was nuttig voor 13 mensen en is beoordeeld door 3 gebruikers met een gemiddelde van 4.0 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
28
Downloads
1.540
Product specificaties
| Merk: | Rowenta |
| Categorie: | Strijkijzer |
| Model: | DW8061 |
| Kleur van het product: | Blue, White |
| Snoerlengte: | 2.4 m |
| Soort: | Droog- & stoomstrijkijzer |
| Vermogen: | 1715 W |
| Capaciteit watertank: | 0.375 l |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Automatisch antikalksysteem: | Ja |
| Anti-druppelfunctie: | Ja |
| Sproeifunctie: | Ja |
| Continu stoom uitvoering: | - g/min |
| Verticale stoomfunctie: | Ja |
| Zoolplaat materiaal/coating: | Microsteam 330 soleplate |
| Steam boost performance: | 35 g/min |
| Stoomstoot functie: | Ja |
| Anti-kalkaanslag: | Ja |
| Precisiepunt: | Ja |
| Continue stoomverspreiding: | Heart, Side, Tip |
Handleiding Strijkijzer Rowenta
10 April 2026
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
Handleiding Strijkijzer
Nieuwste handleidingen voor Strijkijzer
28 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026