Rowenta DW5210 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Rowenta DW5210 (5 pagina's) in de categorie Strijkijzer. Deze handleiding was nuttig voor 36 mensen en is beoordeeld door 5 gebruikers met een gemiddelde van 4.5 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
5
Downloads
728
Product specificaties
| Merk: | Rowenta |
| Categorie: | Strijkijzer |
| Model: | DW5210 |
| Kleur van het product: | Blue,White |
| Gewicht: | 1920 g |
| Breedte: | 145 mm |
| Diepte: | 320 mm |
| Hoogte: | 180 mm |
| Snoerlengte: | 1.9 m |
| Soort: | Droog- & stoomstrijkijzer |
| Vermogen: | 2600 W |
| Capaciteit watertank: | 0.3 l |
| Zelfreinigend: | Ja |
| Anti-druppelfunctie: | Ja |
| Oververhittingsbeveiliging: | Ja |
| Sproeifunctie: | Ja |
| Continu stoom uitvoering: | 45 g/min |
| Verticale stoomfunctie: | Ja |
| Variabele stoom: | Ja |
| Zoolplaat materiaal/coating: | Roestvrijstalen zoolplaat |
| Steam boost performance: | 170 g/min |
| Stoomstoot functie: | Ja |
| Calc-Clean-functie: | Ja |
| Maximaal vermogen: | 2600 W |
| Anti-kalkaanslag: | Ja |
| Pallet brutogewicht: | 184700 g |
| Producten per pallet: | 96 stuk(s) |
| Pallet brutobreedte: | 1160 mm |
| Producten per (binnenste) verzendverpakking: | 4 stuk(s) |
| Groen (ecologisch ) compliant: | Ja |
Handleiding Strijkijzer Rowenta
10 April 2026
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
18 Augustus 2025
Handleiding Strijkijzer
Nieuwste handleidingen voor Strijkijzer
28 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026