Rosenlew RJPK2600X Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Rosenlew RJPK2600X (4 pagina's) in de categorie Koelkast. Deze handleiding was nuttig voor 2 mensen en is beoordeeld door 4 gebruikers met een gemiddelde van 4.0 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.5 MB
Aantal pagina's
4
Downloads
1.527
Product specificaties
| Merk: | Rosenlew |
| Categorie: | Koelkast |
| Model: | RJPK2600X |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Kleur van het product: | Roestvrijstaal |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Gewicht: | 44750 g |
| Breedte: | 545 mm |
| Diepte: | 604 mm |
| Hoogte: | 1404 mm |
| Netbelasting: | 110 W |
| Snoerlengte: | 2.4 m |
| Geluidsniveau: | 40 dB |
| Jaarlijks energieverbruik: | 227 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (oud): | A+ |
| Brutocapaciteit vriezer: | - l |
| Nettocapaciteit vriezer: | 44 l |
| Vriescapaciteit: | 3 kg/24u |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast: | 184 l |
| Brutocapaciteit koelkast: | - l |
| Aantal planken koelkast: | 4 |
| Aantal groente lades: | 1 |
| Vriezer positie: | Boven |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 19 uur |
| Aantal planken vriezer: | 2 |
| Totale nettocapaciteit: | 228 l |
| Eierenrekje: | Ja |
| Automatisch ontdooien (koelkast): | Ja |
| Totale brutocapaciteit: | - l |
| Plankmateriaal: | Gehard glas |
| Koelkastdeurvakken: | 3 |
| Stroomgebruik per dag: | 0.272 kWh/24u |
| Stroom: | 10 A |
| Klimaatklasse: | SN-ST |
| Verstelbare voeten: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 230 V |
Handleiding Koelkast Rosenlew
26 Mei 2026
25 Mei 2026
12 Mei 2026
11 Mei 2026
11 Mei 2026
Handleiding Koelkast
Nieuwste handleidingen voor Koelkast
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026