Rosenlew RJPK1900 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Rosenlew RJPK1900 (4 pagina's) in de categorie Koelkast. Deze handleiding was nuttig voor 3 mensen en is beoordeeld door 8 gebruikers met een gemiddelde van 4.7 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.5 MB
Aantal pagina's
4
Downloads
1.797
Product specificaties
| Merk: | Rosenlew |
| Categorie: | Koelkast |
| Model: | RJPK1900 |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Kleur van het product: | Wit |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Gewicht: | 36600 g |
| Breedte: | 496 mm |
| Diepte: | 606 mm |
| Hoogte: | 1209 mm |
| Netbelasting: | 95 W |
| Snoerlengte: | 2.4 m |
| Geluidsniveau: | 40 dB |
| Jaarlijks energieverbruik: | 205 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (oud): | A+ |
| Brutocapaciteit vriezer: | - l |
| Nettocapaciteit vriezer: | 41 l |
| Vriescapaciteit: | 3 kg/24u |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast: | 130 l |
| Brutocapaciteit koelkast: | - l |
| No Frost (koelkast): | Nee |
| Koelkast binnenverlichting: | Ja |
| Soort lamp: | LED |
| Multi-luchtwegsysteem (koelkast): | Nee |
| Aantal planken koelkast: | 3 |
| Aantal groente lades: | 1 |
| Vriezer positie: | Boven |
| No Frost (vriezer): | Nee |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 17 uur |
| Aantal planken vriezer: | 2 |
| Aantal sterren: | 4* |
| Totale nettocapaciteit: | 171 l |
| Temperatuur alarm: | Nee |
| Eierenrekje: | Ja |
| Automatisch ontdooien (koelkast): | Ja |
| Totale brutocapaciteit: | - l |
| Plankmateriaal: | Gehard glas |
| Koelkastdeurvakken: | 3 |
| Vers zone compartiment: | Nee |
| Stroombron: | Electrisch |
| Deur open alarm: | Nee |
| Stroom: | 10 A |
| Koelend medium: | R600a |
| Aantal compressoren: | 1 |
| Minimum operationele temperatuur: | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf): | 38 °C |
| Klimaatklasse: | SN-ST |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ): | Nee |
| Verstelbare voeten: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 230 V |
Handleiding Koelkast Rosenlew
25 Mei 2026
12 Mei 2026
11 Mei 2026
11 Mei 2026
11 Mei 2026
Handleiding Koelkast
Nieuwste handleidingen voor Koelkast
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026