Rosenlew RJP4532X Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Rosenlew RJP4532X (4 pagina's) in de categorie Koelkast. Deze handleiding was nuttig voor 2 mensen en is beoordeeld door 7 gebruikers met een gemiddelde van 4.4 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.6 MB
Aantal pagina's
4
Downloads
787
Product specificaties
| Merk: | Rosenlew |
| Categorie: | Koelkast |
| Model: | RJP4532X |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Draaiknop |
| Kleur van het product: | Grijs |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Gewicht: | 68100 g |
| Breedte: | 647 mm |
| Diepte: | 595 mm |
| Hoogte: | 1845 mm |
| Netbelasting: | - W |
| Snoerlengte: | 2.4 m |
| Geluidsniveau: | 40 dB |
| Jaarlijks energieverbruik: | 304 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (oud): | A+ |
| Brutocapaciteit vriezer: | - l |
| Nettocapaciteit vriezer: | 109 l |
| Vriescapaciteit: | 5 kg/24u |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Ja |
| Nettocapaciteit koelkast: | 220 l |
| Brutocapaciteit koelkast: | - l |
| Koelkast binnenverlichting: | Ja |
| Soort lamp: | LED |
| Aantal planken koelkast: | 3 |
| Aantal groente lades: | 2 |
| Vriezer positie: | Onder |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | 20 uur |
| Aantal planken vriezer: | 3 |
| Aantal sterren: | 4* |
| Totale nettocapaciteit: | 329 l |
| Eierenrekje: | Ja |
| Automatisch ontdooien (koelkast): | Ja |
| Totale brutocapaciteit: | - l |
| Plankmateriaal: | Gehard glas |
| Koelkastdeurvakken: | 3 |
| Vers zone compartiment: | Nee |
| Stroombron: | Electrisch |
| Koelend medium: | R600a |
| Aantal compressoren: | 1 |
| Minimum operationele temperatuur: | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf): | 43 °C |
| Klimaatklasse: | SN-T |
| Verstelbare voeten: | Ja |
| Deur montage: | Deur-op-deur |
| AC-ingangsspanning: | 230 V |
| Zwenkwieltjes: | Ja |
Handleiding Koelkast Rosenlew
12 Mei 2026
11 Mei 2026
11 Mei 2026
11 Mei 2026
8 Mei 2026
Handleiding Koelkast
Nieuwste handleidingen voor Koelkast
25 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026