Provision ISR NVR8-8200FA Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Provision ISR NVR8-8200FA (36 pagina's) in de categorie Videorecorder. Deze handleiding was nuttig voor 70 mensen en is beoordeeld door 4 gebruikers met een gemiddelde van 4.5 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
4.0 MB
Aantal pagina's
36
Downloads
1.785
Product specificaties
| Merk: | Provision ISR |
| Categorie: | Videorecorder |
| Model: | NVR8-8200FA |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Breedte: | 375 mm |
| Diepte: | 275 mm |
| Hoogte: | 50 mm |
| Ondersteunde videoformaten: | H.265 |
| Video-opname modi: | 1080p |
| Maximum resolutie: | - Pixels |
| Maximale beeldsnelheid: | 480 fps |
| Aantal USB 2.0-poorten: | 1 |
| Aansluiting voor netstroomadapter: | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A: | 1 |
| Ondersteunde netwerkprotocollen: | TCP/IP, DHCP, DDNS, NTP, SMTP, P2P, RTSP, FTP, HTTPS, 802.1X, SNMP, NAT |
| HDD capaciteit: | - GB |
| HDD interface: | SATA |
| Maximale opslagcapaciteit: | 8 TB |
| Videoingangkanalen: | 8 kanalen |
| Wifi: | Nee |
| Stroomverbruik (typisch): | 10 W |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 0 - 50 °C |
| RS-485 ports: | 1 |
| Aantal Internal SATA ports: | 1 |
| Ingang bandbreedte: | 80 Mbit/s |
| Uitvoer bandbreedte: | 80 Mbit/s |
Handleiding Videorecorder Provision ISR
25 Maart 2024
25 Maart 2024
25 Maart 2024
25 Maart 2024
25 Maart 2024
Handleiding Videorecorder
Nieuwste handleidingen voor Videorecorder
28 April 2026
23 Februari 2026
13 Februari 2026
10 Februari 2026
10 Februari 2026