Pioneer pd-d6-j Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Pioneer pd-d6-j (117 pagina's) in de categorie CD-speler. Deze handleiding was nuttig voor 49 mensen en is beoordeeld door 5 gebruikers met een gemiddelde van 4.6 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
117
Downloads
315
Product specificaties
| Merk: | Pioneer |
| Categorie: | CD-speler |
| Model: | pd-d6-j |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 4500 g |
| Stroomvoorziening: | 220 - 240V, 50/60 Hz |
| Ondersteund audioformaat: | MP3,WMA |
| Ingebouwde luidsprekers: | Nee |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.4 W |
| Audio-uitgang: | 1 |
| Soort apparaat: | Persoonlijke cd-speler |
| Frequentiebereik: | 4 - 20000 Hz |
| MP3 afspelen: | Ja |
| Afmetingen (B x D x H): | 420 x 340 x 100 mm |
| CD-R afspelen: | Ja |
| CD-RW afspelen: | Ja |
| Bestandstype: | MP3 / WMA |
| Afstandsbediening inbegrepen: | Ja |
| Stroomverbruik (typisch): | 22 W |
Handleiding CD-speler Pioneer
17 Augustus 2022
16 Augustus 2022
16 Maart 2022
16 Maart 2022
16 Maart 2022
Handleiding CD-speler
Nieuwste handleidingen voor CD-speler
17 Oktober 2023
8 Oktober 2023
8 Oktober 2023
8 Oktober 2023
8 Oktober 2023