Phonic AM 55 Handleiding
Phonic Mengpaneel AM 55
Bekijk gratis de handleiding van Phonic AM 55 (46 pagina’s), behorend tot de categorie Mengpaneel. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 88 mensen en kreeg gemiddeld 4.0 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Phonic AM 55 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/46

English Deutsch Español Français Português
日本語
简体中文
User's Manual
Benutzerhandbuch
Manual del Usuario
Mode d'emploi
Manual do Usuário
ユーザーズマニュアル
ユーザーズマニュアル
使用手册
使用手册
AM55/AM85/
AM105/AM105FX/
AM125/AM125FX
AM125FX
Product specificaties
| Merk: | Phonic |
| Categorie: | Mengpaneel |
| Model: | AM 55 |
| Kleur van het product: | Grijs |
| Gewicht: | 630 g |
| Breedte: | 120 mm |
| Diepte: | 175 mm |
| Hoogte: | 54.3 mm |
| Microfoon, line-in ingang: | Ja |
| Frequentiebereik: | 20 - 20000 Hz |
| Aantal kanalen: | 3 kanalen |
| Totale harmonische vervorming (THD): | 0.005 procent |
| Microphone input impedance: | 2 Ohm |
| Synchronisatie ingangsimpedantie: | 10 Ohm |
| Line inputs (RCA): | 1 |
| Digitaal geluid verwerken: | - Bit |
| DJ mixer: | Ja |
| Booth out (RCA): | 1 |
| Aantal EQ bands per kanaal: | 3 |
| Channel fader (1kHz): | 90 dB |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Phonic AM 55 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Mengpaneel Phonic
11 December 2024
11 December 2024
11 December 2024
11 December 2024
11 December 2024
11 December 2024
11 December 2024
11 December 2024
11 December 2024
11 December 2024
Handleiding Mengpaneel
Nieuwste handleidingen voor Mengpaneel
19 Mei 2026
19 Mei 2026
18 Mei 2026
14 Mei 2026
7 Mei 2026
5 Mei 2026
3 Mei 2026
29 April 2026
27 April 2026
19 April 2026