Phonic Acapela 16 Handleiding
Phonic Mengpaneel Acapela 16
Bekijk gratis de handleiding van Phonic Acapela 16 (64 pagina’s), behorend tot de categorie Mengpaneel. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 8 mensen en kreeg gemiddeld 4.4 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Phonic Acapela 16 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/64

ACAPELA 16
DIGITAL LIVE MIXER
MEZCLADORA DIGITAL EN VIVO
User's Manual
Manual del Usuario
Product specificaties
| Merk: | Phonic |
| Categorie: | Mengpaneel |
| Model: | Acapela 16 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 2800 g |
| Breedte: | 324 mm |
| Diepte: | 393 mm |
| Hoogte: | 82 mm |
| Aantal USB 2.0-poorten: | 3 |
| Frequentiebereik: | 20 - 20000 Hz |
| Sample rate: | 48 kHz |
| Totale harmonische vervorming (THD): | 0.007 procent |
| XLR out: | 2 |
| Stroomverbruik (typisch): | 90 W |
| Digitaal geluid verwerken: | 24 Bit |
| DJ mixer: | Ja |
| Aantal EQ bands per kanaal: | 4 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Phonic Acapela 16 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Mengpaneel Phonic
11 December 2024
11 December 2024
11 December 2024
11 December 2024
11 December 2024
11 December 2024
11 December 2024
11 December 2024
11 December 2024
11 December 2024
Handleiding Mengpaneel
Nieuwste handleidingen voor Mengpaneel
19 Mei 2026
19 Mei 2026
18 Mei 2026
14 Mei 2026
7 Mei 2026
5 Mei 2026
3 Mei 2026
29 April 2026
27 April 2026
19 April 2026