Phonic AM 220P Handleiding
Phonic Mengpaneel AM 220P
Bekijk gratis de handleiding van Phonic AM 220P (28 pagina’s), behorend tot de categorie Mengpaneel. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 35 mensen en kreeg gemiddeld 4.4 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over Phonic AM 220P of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/28

AM220P
AM 120 MKIII
AM 220
AM 220P
User's Manual
Manual del Usuario
Product specificaties
| Merk: | Phonic |
| Categorie: | Mengpaneel |
| Model: | AM 220P |
| Gewicht: | 1500 g |
| Breedte: | 190 mm |
| Diepte: | 233 mm |
| Hoogte: | 56 mm |
| Type aansluitplug: | 3,5 mm |
| Microfoon, line-in ingang: | Ja |
| Frequentiebereik: | 20 - 20000 Hz |
| Aantal kanalen: | 4 kanalen |
| Totale harmonische vervorming (THD): | 0.005 procent |
| Microphone input impedance: | 2 Ohm |
| Synchronisatie ingangsimpedantie: | 10 Ohm |
| Line inputs (RCA): | 1 |
| Digitaal geluid verwerken: | - Bit |
| DJ mixer: | Ja |
| Booth out (RCA): | 1 |
| Aantal EQ bands per kanaal: | 3 |
| Channel fader (1kHz): | 90 dB |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Phonic AM 220P stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Mengpaneel Phonic
11 December 2024
11 December 2024
11 December 2024
11 December 2024
11 December 2024
11 December 2024
11 December 2024
11 December 2024
11 December 2024
11 December 2024
Handleiding Mengpaneel
Nieuwste handleidingen voor Mengpaneel
19 Mei 2026
19 Mei 2026
18 Mei 2026
14 Mei 2026
7 Mei 2026
5 Mei 2026
3 Mei 2026
29 April 2026
27 April 2026
19 April 2026