Philips V-Line 243V7QSBF Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Philips V-Line 243V7QSBF (31 pagina’s), behorend tot de categorie Monitor. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 3 mensen en kreeg gemiddeld 4.4 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Philips V-Line 243V7QSBF of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/31
Product specificaties
| Merk: | Philips |
| Categorie: | Monitor |
| Model: | V-Line 243V7QSBF |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht verpakking: | 4820 g |
| Breedte verpakking: | 588 mm |
| Diepte verpakking: | 115 mm |
| Hoogte verpakking: | 465 mm |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| LED-indicatoren: | Operation, Stand-by |
| In hoogte verstelbaar: | Nee |
| Beeldschermdiagonaal: | 23.8 " |
| Resolutie: | 1920 x 1080 Pixels |
| Touchscreen: | Nee |
| Pixeldichtheid: | 93 ppi |
| Oorspronkelijke beeldverhouding: | 16:9 |
| Kijkhoek, horizontaal: | 178 ° |
| Kijkhoek, verticaal: | 178 ° |
| Meegeleverde kabels: | AC, VGA |
| Beeldscherm vorm: | Flat |
| Typische contrastverhouding: | 1000:1 |
| Markt positionering: | Thuis |
| Frequentiebereik horizontaal: | 30 - 83 kHz |
| Frequentiebereik verticaal: | 56 - 76 Hz |
| VGA (D-Sub)poort(en): | 1 |
| DVI-poort: | Ja |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot: | Ja |
| Kabelslot sleuf type: | Kensington |
| Ingebouwde luidsprekers: | Nee |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.5 W |
| Beeldscherm, aantal kleuren: | 16,7 miljoen kleuren |
| HDCP: | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| Maximale refresh snelheid: | 75 Hz |
| HD type: | Full HD |
| Display technologie: | LCD |
| Responstijd: | 8 ms |
| Pixel pitch: | 0.275 x 0.275 mm |
| VESA-montage: | Ja |
| Paneelmontage-interface: | 100 x 100 mm |
| DVI-D poorten: | 1 |
| Duurzaamheidscertificaten: | CE, ENERGY STAR, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, TCO, WEEE |
| Helderheid (typisch): | 250 cd/m² |
| Sync-on-green (SOG): | Ja |
| Contrast ratio (dynamisch): | 10000000:1 |
| Ingebouwde camera: | Nee |
| Diepte ( zonder voet ): | 45 mm |
| Hoogte (zonder voet ): | 325 mm |
| Breedte ( zonder voet ): | 540 mm |
| Gewicht (zonder voet): | 3100 g |
| Plug and play: | Ja |
| On Screen Display (OSD)-talen: | CHI (SIMPL), CHI (TR), CZE, DEU, DUT, ENG, ESP, FIN, FRE, GRE, HUN, ITA, JPN, KOR, POL, POR, RUS, SWE, TUR, UKR |
| Schermdiameter in centimeters: | 60.5 cm |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur: | - kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur: | - kWu |
| Breedte apparaat (met standaard): | 540 mm |
| Diepte apparaat (met standaard): | 209 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard): | 415 mm |
| Gewicht (met standaard): | 3500 g |
| AMD FreeSync: | Nee |
| NVIDIA G-SYNC: | Nee |
| On Screen Display (OSD): | Ja |
| Aantal On Screen Display-talen: | 21 |
| Backlight type: | W-LED |
| Bevat geen: | Kwik |
| Soort voeding: | Intern |
| Temperatuur bij opslag: | -20 - 60 °C |
| Soort paneel: | IPS |
| Compatibele besturingssystemen: | Mac OS X\nWindows 10 / 8.1 / 8 / 7 |
| Naleving van duurzaamheid: | Ja |
| Ingebouwde USB-hub: | Nee |
| Mean time between failures (MTBF): | 50000 uur |
| Recyclebaar verpakkingsmateriaal: | 100 procent |
| Marketingnaam dynamische contrastratio: | SmartContrast |
| Grootte beeld (horizontaal): | 527.04 mm |
| Grootte beeld (verticaal): | 296.46 mm |
| Component video sync: | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| Staander inbegrepen: | Ja |
| Hoogte, in bedrijf: | 0 - 3658 m |
| Hoogte bij opslag: | 3658 - 12192 m |
| Voetenkleur: | Zwart |
| Zonder zware metalen: | Hg (kwik) |
| DDC/CI: | Ja |
| Knippervrije technologie: | Ja |
| Laag-blauw-licht-technologie: | Ja |
| Ophangsysteem voor aan de muur: | Ja |
| Verbeterd kabelbeheer: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
| Stroomverbruik (typisch): | 13.82 W |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V): | 20 - 80 procent |
| Bereik kantelhoek: | -5 - 20 ° |
| kantel aanpassingen: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Philips V-Line 243V7QSBF stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Monitor Philips
27 Mei 2026
27 Mei 2026
12 Mei 2026
11 Mei 2026
2 Mei 2026
2 Mei 2026
28 April 2026
27 April 2026
27 April 2026
26 April 2026
Handleiding Monitor
Nieuwste handleidingen voor Monitor
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
