Philips 19S4LSB5 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Philips 19S4LSB5 (47 pagina’s), behorend tot de categorie Monitor. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 2 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Philips 19S4LSB5 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/47

www.philips.com/welcome
19S4
NL Gebruikershandleiding 1
Klantenzorg en garantie 34
Problemen oplossen &
veelgestelde vragen 40
Product specificaties
| Merk: | Philips |
| Categorie: | Monitor |
| Model: | 19S4LSB5 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht verpakking: | 4820 g |
| Breedte verpakking: | 465 mm |
| Diepte verpakking: | 139 mm |
| Hoogte verpakking: | 457 mm |
| LED-indicatoren: | Operation, Stand-by |
| In hoogte verstelbaar: | Nee |
| Beeldschermdiagonaal: | 19 " |
| Resolutie: | 1280 x 1024 Pixels |
| Touchscreen: | Nee |
| Oorspronkelijke beeldverhouding: | 5:4 |
| Kijkhoek, horizontaal: | 170 ° |
| Kijkhoek, verticaal: | 160 ° |
| Beeldscherm vorm: | Flat |
| Typische contrastverhouding: | 1000:1 |
| Markt positionering: | Kantoor |
| Frequentiebereik horizontaal: | 30 - 83 kHz |
| Frequentiebereik verticaal: | 56 - 75 Hz |
| VGA (D-Sub)poort(en): | 1 |
| DVI-poort: | Ja |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot: | Ja |
| Kabelslot sleuf type: | Kensington |
| Ingebouwde luidsprekers: | Nee |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.1 W |
| Beeldscherm, aantal kleuren: | 16,7 miljoen kleuren |
| HDCP: | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.1 W |
| Maximale refresh snelheid: | 60 Hz |
| HD type: | SXGA |
| Display technologie: | LCD |
| Responstijd: | 5 ms |
| Pixel pitch: | 0.294 x 0.294 mm |
| VESA-montage: | Ja |
| Paneelmontage-interface: | 100 x 100 mm |
| Antireflectiescherm: | Ja |
| DVI-D poorten: | 1 |
| Duurzaamheidscertificaten: | CE, ENERGY STAR, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, WEEE |
| Helderheid (typisch): | 250 cd/m² |
| Sync-on-green (SOG): | Ja |
| Contrast ratio (dynamisch): | 20000000:1 |
| Ingebouwde camera: | Nee |
| Diepte ( zonder voet ): | 61 mm |
| Hoogte (zonder voet ): | 346 mm |
| Breedte ( zonder voet ): | 404 mm |
| Gewicht (zonder voet): | 2800 g |
| Plug and play: | Ja |
| On Screen Display (OSD)-talen: | CHI (SIMPL), CHI (TR), CZE, DEU, DUT, ENG, ESP, FIN, FRE, GRE, HUN, ITA, JPN, KOR, POL, POR, RUS, SWE, TUR, UKR |
| Schermdiameter in centimeters: | 48.3 cm |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur: | - kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur: | - kWu |
| Breedte apparaat (met standaard): | 404 mm |
| Diepte apparaat (met standaard): | 194 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard): | 418 mm |
| Gewicht (met standaard): | 3200 g |
| AMD FreeSync: | Nee |
| NVIDIA G-SYNC: | Nee |
| On Screen Display (OSD): | Ja |
| Aantal On Screen Display-talen: | 21 |
| Stroomverbruik (PowerSave): | 9 W |
| Backlight type: | W-LED |
| Bevat geen: | Mercury (element), PVC/BFR |
| Soort voeding: | Intern |
| Temperatuur bij opslag: | -20 - 60 °C |
| Soort paneel: | TFT |
| Compatibele besturingssystemen: | Mac OS X\nWindows 8/7/Vista |
| Naleving van duurzaamheid: | Ja |
| Ingebouwde USB-hub: | Nee |
| Mean time between failures (MTBF): | 30000 uur |
| Recyclebaar verpakkingsmateriaal: | 100 procent |
| Marketingnaam dynamische contrastratio: | SmartContrast |
| Grootte beeld (horizontaal): | 376.32 mm |
| Grootte beeld (verticaal): | 301.06 mm |
| Component video sync: | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| Hoogte, in bedrijf: | 0 - 3658 m |
| Hoogte bij opslag: | 3658 - 12192 m |
| Rand voorzijde: | Zwart |
| Voetenkleur: | Zwart |
| Zonder zware metalen: | Hg (kwik) |
| DDC/CI: | Ja |
| Ophangsysteem voor aan de muur: | Ja |
| Hardheid oppervlak: | 3H |
| Beeldverbetering: | SmartImage |
| Verbeterd kabelbeheer: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
| Stroomverbruik (typisch): | 14.3 W |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V): | 20 - 80 procent |
| Bereik kantelhoek: | -5 - 20 ° |
| Waasniveau: | 25 procent |
| kantel aanpassingen: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Philips 19S4LSB5 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Monitor Philips
27 Mei 2026
12 Mei 2026
11 Mei 2026
2 Mei 2026
2 Mei 2026
28 April 2026
27 April 2026
27 April 2026
26 April 2026
23 April 2026
Handleiding Monitor
Nieuwste handleidingen voor Monitor
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026