Philips Brilliance 241P6 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Philips Brilliance 241P6 (45 pagina’s), behorend tot de categorie Monitor. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 2 mensen en kreeg gemiddeld 4.9 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Philips Brilliance 241P6 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/45

www.philips.com/welcome
241P6
EN User manual 1
Customer care and warranty 32
Troubleshooting & FAQs 37
Product specificaties
| Merk: | Philips |
| Categorie: | Monitor |
| Model: | Brilliance 241P6 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht verpakking: | 9630 g |
| Breedte verpakking: | 619 mm |
| Diepte verpakking: | 184 mm |
| Hoogte verpakking: | 525 mm |
| LED-indicatoren: | Operation, Stand-by |
| In hoogte verstelbaar: | Ja |
| Beeldschermdiagonaal: | 23.8 " |
| Resolutie: | 3840 x 2160 Pixels |
| Touchscreen: | Nee |
| Oorspronkelijke beeldverhouding: | 16:9 |
| Kijkhoek, horizontaal: | 178 ° |
| Kijkhoek, verticaal: | 178 ° |
| Beeldscherm vorm: | Flat |
| Typische contrastverhouding: | 1000:1 |
| Snel opladen: | Ja |
| Markt positionering: | Kantoor |
| Frequentiebereik horizontaal: | 30 - 83 kHz |
| Frequentiebereik verticaal: | 56 - 76 Hz |
| VGA (D-Sub)poort(en): | 1 |
| Aantal HDMI-poorten: | 1 |
| PC audio ingang: | Ja |
| DVI-poort: | Ja |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot: | Ja |
| Kabelslot sleuf type: | Kensington |
| Ingebouwde luidsprekers: | Ja |
| Gemiddeld vermogen: | 4 W |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.5 W |
| Aantal luidsprekers: | 2 |
| Beeldscherm, aantal kleuren: | 1,07 miljard kleuren |
| HDCP: | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| Maximale refresh snelheid: | 60 Hz |
| Megapixels: | 2 MP |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| HDMI: | Ja |
| HDMI versie: | 2.0 |
| Display technologie: | LCD |
| Responstijd: | 5 ms |
| Pixel pitch: | 0.137 x 0.137 mm |
| VESA-montage: | Ja |
| Paneelmontage-interface: | 100 x 100 mm |
| DVI-D poorten: | 1 |
| Duurzaamheidscertificaten: | CE, ENERGY STAR, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Helderheid (typisch): | 300 cd/m² |
| Sync-on-green (SOG): | Ja |
| Contrast ratio (dynamisch): | 50000000:1 |
| Ingebouwde camera: | Ja |
| Diepte ( zonder voet ): | 53 mm |
| Hoogte (zonder voet ): | 351 mm |
| Breedte ( zonder voet ): | 563 mm |
| Gewicht (zonder voet): | 3360 g |
| Plug and play: | Ja |
| On Screen Display (OSD)-talen: | CHI (SIMPL), CHI (TR), CZE, DEU, DUT, ENG, ESP, FIN, FRE, GRE, HUN, ITA, JPN, KOR, POL, POR, RUS, SWE, TUR, UKR |
| Aantal DisplayPorts: | 1 |
| Schermdiameter in centimeters: | 60.5 cm |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur: | - kWu |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur: | - kWu |
| Breedte apparaat (met standaard): | 563 mm |
| Diepte apparaat (met standaard): | 257 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard): | 511 mm |
| Gewicht (met standaard): | 5850 g |
| AMD FreeSync: | Nee |
| NVIDIA G-SYNC: | Nee |
| On Screen Display (OSD): | Ja |
| Aantal On Screen Display-talen: | 21 |
| Stroomverbruik (PowerSave): | 20.6 W |
| Backlight type: | W-LED |
| Bevat geen: | Mercury (element), PVC/BFR |
| Soort voeding: | Extern |
| Temperatuur bij opslag: | -20 - 60 °C |
| Soort paneel: | AH-IPS |
| Draaibaar: | Ja |
| Horizontaal draaibaar: | -175 - 175 ° |
| Compatibele besturingssystemen: | Mac OS X\nWindows 8.1/8/7 |
| Hoofdtelefoon uit: | Ja |
| Naleving van duurzaamheid: | Ja |
| Mean time between failures (MTBF): | 70000 uur |
| Recyclebaar verpakkingsmateriaal: | 100 procent |
| Marketingnaam dynamische contrastratio: | SmartContrast |
| Grootte beeld (horizontaal): | 527.04 mm |
| Grootte beeld (verticaal): | 296.46 mm |
| Component video sync: | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| Hoogte, in bedrijf: | 0 - 3658 m |
| Hoogte bij opslag: | 3658 - 12192 m |
| Rand voorzijde: | Zwart |
| Voetenkleur: | Zwart |
| Zonder zware metalen: | Hg (kwik) |
| sRGB-dekking (gemiddeld): | 99 procent |
| DDC/CI: | Ja |
| Scharnier: | Ja |
| Pivot hoek: | 0 - 90 ° |
| Post-consumer gerecycled plastic: | 65 procent |
| Ophangsysteem voor aan de muur: | Ja |
| Beeldverbetering: | SmartImage |
| AC-ingangsspanning: | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
| Stroomverbruik (typisch): | 30.11 W |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V): | 20 - 80 procent |
| Bereik kantelhoek: | -5 - 20 ° |
| kantel aanpassingen: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Philips Brilliance 241P6 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Monitor Philips
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
12 Mei 2026
11 Mei 2026
2 Mei 2026
2 Mei 2026
28 April 2026
27 April 2026
27 April 2026
Handleiding Monitor
Nieuwste handleidingen voor Monitor
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026