Philips Series 9000 S9186 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Philips Series 9000 S9186 (78 pagina's) in de categorie Scheerapparat. Deze handleiding was nuttig voor 17 mensen en is beoordeeld door 2 gebruikers met een gemiddelde van 4.6 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
78
Downloads
1.517
Product specificaties
| Merk: | Philips |
| Categorie: | Scheerapparat |
| Model: | Series 9000 S9186 |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Kleur van het product: | Blauw |
| AC invoer voltage: | 100-240 V |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| Stroombron: | AC/Batterij |
| Oplader: | Ja |
| Oplaadtijd: | 1 uur |
| Type accu/batterij: | Ingebouwde accu |
| Energie-opslagtechnologie accu/batterij: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Snel opladen: | Ja |
| Snelstartgids: | Ja |
| Waterdicht: | Ja |
| Stroomverbruik (in standby): | 0.1 W |
| Vermogensverbruik (max): | 9 W |
| Groene oplaadindicator (LED): | Ja |
| Batterij bijna leeg-indicatie: | Ja |
| Batterij-indicator: | Ja |
| Opbergetui: | Ja |
| Aantal: | 1 |
| Gebruikstijd: | 60 min |
| Nat en droog: | Ja |
| Scheersysteem: | Roterend scheerapparaat |
| Trimmer: | Ja |
| Wasbaar: | Ja |
| Precisietrimmer: | Ja |
| Batterij vol-indicatie: | Ja |
| Scheersysteemtechnologieën: | V-Track Precision Blade System, Super Lift & Cut Actio |
| Vervangingsmodel(len) van reinigingsborstel: | SH90 |
| Vervangingsperiode scheerkop: | 2 jaar |
| Reserve scheerkop inbegrepen: | Ja |
| Basisstation: | Ja |
| Reisetui: | Ja |
| Indicator LED-batterij: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 100-240 V |
| Batterijtechnologie: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Type batterij: | Ingebouwde accu |
| SmartClean Plus: | Ja |
Handleiding Scheerapparat Philips
3 Mei 2026
21 April 2026
18 Maart 2026
13 Februari 2026
12 Februari 2026
Handleiding Scheerapparat
Nieuwste handleidingen voor Scheerapparat
28 April 2026
21 April 2026
10 April 2026
7 April 2026
6 April 2026